top of page

Nauka Języka Włoskiego Online: Twoja Przepustka do Włoch

Dołącz do kursu języka włoskiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku włoskim, używając go od pierwszej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego?

 

Włoski jest nie tylko używany we Włoszech, ale także w San Marino i Watykanie. Dodatkowo po włosku porozumiemy się w regionie Istrii (należy on do Słowenii oraz Chorwacji), na Korsyce oraz Malcie.

 

Dzięki znajomości języka :

 • lepiej zrozumiesz włoską kuchnię i w końcu będziesz wypowiadać włoskie nazwy poprawnie np. gnocchi,
 • łatwiej będzie Ci się odnaleźć w świecie teatru i sztuki,
 • poznasz niesamowitą kulturę,
 • zyskasz nowy kierunek wakacyjny, gdzie będziesz w stanie w pełni się komunikować z miejscowymi,
 • posiądziesz nowe kompetencje, które zwiększą twoją wartość na rynku pracy.
 
Ponadto:
 • Fonetyka języka włoskiego należy do jednych z najbardziej wokalnych.
 • Zajmuje 4 miejsce w Unii Europejskiej (biorąc pod uwagę liczbę osób posługującym się nim).
 • Włochy to kraj z największą liczbą pozycji w światowej liście zabytków UNESCO.

 

Ciekawe seriale, które polecamy do nauki włoskiego:

 • Gomorra.
 • Genialna przyjaciółka.
 • Rzymskie dziewczyny.
 • Suburra.
Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po włosku!
image.png

Jak uczymy języka włoskiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

Razem z drugą osobą ustalcie kurs pod siebie.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60 min.

1123.png

Lubisz uczyć się z innymi? To opcja dla Ciebie! Grupy liczą od 3 do 9 osób.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60/80 min. 

11_edited.png

KURSY INDYWIDUALNE

Cenisz sobie indywidualne podejście? To dla Ciebie! Umawiaj się elastycznie z lekcji na lekcję 4 lub 8 razy w miesiącu. 

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ WŁOSKIEGO

Przykładowa lekcja języka włoskiego z Dominiką.
Nasi lektorzy są zawsze do twojej dyspozycji i pomogą Ci uporać się z twoimi problemami językowymi.

tablica2.jpg

Paulina - włoski

 

Przez długi czas byłam we Włoszech.  Język włoski dla początkujących urozmaicam piosenkami, quizami oraz ćwiczeniami online. Lubię odkrywać, jakich włoskich piosenek słuchacie i dzielić się swoimi.

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona z lektora. Paulina jest bardzo skrupulatna i zorganizowana. Lekcje są perfekcyjnie przygotowanie. Gramatyka, słuchanie, czytanie, nowe słówka i ćwiczenia, wszystko jest odpowiednio dobrane. Jest konsekwentna i potrafi zapanować nad grupą i ja odpowiednio poprowadzić." - Dominika.

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

100% lekcji to:

tablica2.jpg

"Z wykształcenia jestem italianistką! Interesuję się muzyką, głosem, oraz językiem i kulturą Słonecznej Italii. Moje zajęcia są małą podróżą w tamte strony. Prowadzę je w sposób aktywny i angażujący . Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny. Najbardziej uwielbiam wprowadzać ciekawostki dotyczące kultury i języka, których raczej nie znajdziesz w podręczniku!"

Dominika – włoski 

PRAKTYKA: 6 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: "Pani Dominika jest bardzo dobrym lektorem, zaangażowanym, motywującym. Podczas zajęć czuje się, że zależy Jej na tym, aby kursanci jak najwięcej z nich wynieśli. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone i przygotowane. Zawsze można zadać pytanie, na które zawsze otrzyma się odpowiedź. Wszyscy kursanci muszą brać aktywny udział w zajęciach. Jestem pod wrażeniem."
- Katarzyna.

tablica2.jpg

"I like talking about something typical of my country. For example with the A1 group I do activities about the celebrations in Italy and I found that my students are very inquisitive about them. With the B1 group we read articles and then we do a debate in which we share our points of view and so on... I like polishing our language skills during these debates🙂"

Giulia – włoski (NATIVE SPEAKER)

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: "Ta szkoła to coś czego szukałam, czyli praktyczne lekcje języka w trybie online z native speakerem. Nauczycielka przesympatyczna i bardzo wyrozumiała, tak, że nie mam tego uczucia dyskomfortu i bariery językowej w mówieniu, jaka towarzyszy mi zawsze, kiedy rozmawiam z obcokrajowcem. Czuję się jakbym po prostu rozmawiała z przyjacielem. Jak najbardziej polecam!''
- Joanna

tablica2.jpg

Cześć! Jestem Marco, urodziłem się w przepięknym Neapolu we Włoszech, co sprawia, że moje serce bije w rytmie włoskiej pasji i kultury. Kocham dzielić się wiedzą na temat historii, tradycji i piękna mojego kraju. Dla mnie nauka języka włoskiego to podróż w głąb duszy Italii. Staram się przekazać tę pasję każdemu, kto jest gotów odkrywać bogactwo włoskiego dziedzictwa. 

Zapraszam Cię do wspólnej podróży w świat włoskich emocji i inspiracji!

Marco– włoski

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: „Z całego serduszka mogę polecić kusy językowe w HIPERkursy forma nauczania online, lektor zawsze przygotowany i bardzo miły, atmosfera swobodna. Zajęcia dopracowane na ostatni guzik! Kurs portugalskiego. Serdecznie polecam☺️!'' - Weronika

PRAKTYKA: 3  lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

Ciao! Nazywam się Julia. W języku włoskim zakochałam sie kilka lat temu. Jestem zafascynowana kulturą włoską, której wyjątkowość pragnę podkreślać podczas kursu. Na lekcjach staram się, aby kursanci rozwijali kompetencje językowe, czerpiąc z nauki radość i satysfakcję. Do zobaczenia!

Julia - włoski

tablica2.jpg

Kiedy pierwszy raz przyjechałam do Włoch, zakochałam się w języku od pierwszego wejrzenia i obiecałam sobie, że kiedyś tu zamieszkam - i tak się stało. Zajęcia prowadzę prosto z Rzymu. Na moich lekcjach będziemy ćwiczyć przede wszystkim mówienie, bo w końcu po to uczymy się języka, żeby później w nim rozmawiać 😊 Zwracam szczególną uwagę na wymowę i akcent, a także na poprawne konstrukcje gramatyczne. Będę dzielić się z Tobą wiedzą zdobytą podczas rocznego pobytu we Włoszech, taką jak słowa dialektalne czy ciekawostki kulturowe.

Kasia – włoski

PRAKTYKA: 10 lat

WYKSZTAŁCENIE: Wokalistyka jazzowa we Włoszech

DOŚWIADCZENIE: 2 lata

OPINIA KURSANTA: „Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Kasią. Zajęcia są konkretne,
merytoryczne, jasne i zrozumiałe. Kasia jest bardzo dokładna, bardzo dobrze tłumaczy. Bez
problemu porozumiewałyśmy się ws zmian terminów zajęć, gdy zaszła taka potrzeba.”-
Dorota

logo (7).png

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:00 - 16:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Łaskowska podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page