top of page

Nauka Języka Szwedzkiego Online: Twoja Przepustka do Skandynawii

Dołącz do kursu języka szwedzkiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku szwedzkiego, używając go od pierwszej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się języka szwedzkiego?

Szwedzki, choć jest językiem urzędowym Szwecji, Wysp Alandzkich oraz niektórych regionów Finlandii, posługuje się nim też część ludności zamieszkującej Łotwę, Estonię.

 

Dzięki znajomości języka szwedzkiego:

 • poznasz niezwykle ciekawą kulturę skandynawską,

 • zyskasz nowe kompetencje zawodowe,

 • nauczysz się jednego z niszowych, ale przez to też pożądanego na rynku pracy języka,

 • zyskasz możliwość zmiany swojego życia,

 • wycieczka do tego kraju będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek, gdy będziesz znał_a ten język.

 

Ponadto:

 • Tym językiem posługuje się około 10 milionów ludzi.

 • To najbardziej popularny język spośród języków skandynawskich.

 • Szwecja to najbogatszy kraj skandynawski.

 • W Szwecji mieszka już około 90 000 Polaków.

 

Ciekawe seriale, które polecamy do nauki szwedzkiego:

 • Rodzina plus.

 • Kalifat.

 • Miłość i anarchia.

 

Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po szwedzku!

Mapy strona(4).png

Jak uczymy języka szwedzkiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Gotowy/a na skandynawską przygodę? Zapisz się na kurs języka szwedzkiego już dziś i zacznij mówić płynnie! 

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

Razem z drugą osobą ustalcie kurs pod siebie.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60 min.

1123.png

Lubisz uczyć się z innymi? To opcja dla Ciebie! Grupy liczą od 3 do 9 osób.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60/80 min. 

11_edited.png

KURSY INDYWIDUALNE

Cenisz sobie indywidualne podejście? To dla Ciebie! Umawiaj się elastycznie z lekcji na lekcję 4 lub 8 razy w miesiącu. 

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ SZWEDZKIEGO

Przykładowa lekcja języka szwedzkiego z Agnieszką.
Nasi lektorzy są zawsze do twojej dyspozycji i pomogą Ci uporać się z twoimi problemami językowymi.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW 

100% lekcji to:

KONWERSACJE

SŁOWNICTWO

GRAMATYKA

CZYTANIE

AKCENT

tablica2.jpg

"Hej! Mam na imię Julia. Jestem lektorką języka szwedzkiego i pół-Szwedką, co sprawia, że na moich lekcjach stawiam przede wszystkim na wymowę, rozmawianie i przybliżenie tego jak Szwedzi patrzą na świat. Na zajęciach skupiam się na praktycznych aspektach języka, które pozwolą Ci świetnie odnaleźć się w Szwecji. Zagadnienia gramatyczne przyswoisz szybko dzięki dostosowaniu tematyki lekcji pod Twoje zainteresowania i potrzeby. Nie mogę się doczekać :) ".

Julia – szwedzki

PRAKTYKA: native

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: "Bardzo sympatyczna lektorka! Jeżeli miałabym kogokolwiek polecić to na pewno ją.  Bardzo podobała mi się staranność i zaangażowanie :)'' - Julia

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Hej hej! Jestem Kris. Jestem zauroczony szwedzkim i zafascynowanym szwedzka kultura. Będziemy rozmawiać dużo o szwedzkim społeczeństwie i analizować je z różnych perspektyw. Na zajęcia panuje przyjazna aura, dużo się śmiejemy, cieszymy się językiem i bawimy się nim. Będziemy analizować obecne wydarzenie w Szwecji,  aby jak najbardziej zaglębic się w szwedzkie uniwersum. Nie mogę się doczekać aż zobaczymy się na zajęciach. Vi ses!

Kris – szwedzki

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Bardzo fajne zajęcia, wszystko tłumaczone jasno i logicznie a do tego super atmosfera. Polecam!'' - Aleksandra

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Maciej prowadzi zajęcia bardzo ciekawie.  Zaraził mnie swoją pasją do języka'' - Kasia

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

Hej! Jestem Maciek. Pasjonuję się sportem i podróżami, a co za tym idzie- nauką języków. Oprócz szwedzkiego znam również angielski, niemiecki oraz hiszpański. Właśnie tą pasją do języków chciałbym zarazić swoich kursantów i pokazać, że język szwedzki wcale nie jest tak straszny, jak go malują. Z chęcią pomogę Ci w doskonaleniu Twoich umiejętności językowych- przede wszystkim w mówieniu, na które będę kłaść największy nacisk. Jestem osobą pomocną i otwartą, a na moich zajęciach mogę zagwarantować brak nudy. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na zajęciach :)

Maciej - szwedzki 

100% lekcji to:

KONWERSACJE

SŁOWNICTWO

GRAMATYKA

CZYTANIE

AKCENT

tablica2.jpg

Hej! Nazywam się Ania i jestem lektorką języka szwedzkiego. Skupiam się na wymowie, rozmowach oraz pokazaniu, jak Szwedzi patrzą na świat. Na moich zajęciach skupiam się na praktycznych aspektach języka, które pomogą Ci świetnie odnaleźć się w Szwecji. Dzięki dostosowaniu tematyki lekcji do Twoich zainteresowań i potrzeb, szybko przyswoisz zagadnienia gramatyczne. Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą! :)

Ania – szwedzki

PRAKTYKA: 1 rok

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona z zajęć, spełniły moje oczekiwania. Nauka była przyjemna, a lektorka zawsze była pomocna i wyrozumiała.'' - Jolanta

100% lekcji to:

KONWERSACJE

SŁOWNICTWO

GRAMATYKA

CZYTANIE

AKCENT

tablica2.jpg

Hej! Nazywam się Ola i w Skandynawii zakochałam się kilka lat temu. Na moich zajęciach chciałabym nauczyć Cię praktycznego szwedzkiego, który przyda Ci się w codziennym życiu. Oprócz tradycyjnych metod nauczania, jakimi są podręczniki, urozmaicimy zajęcia poprzez szwedzkie podcasty, piosenki i quizy. Dostosujmy zajęcia pod Twoje potrzeby, a słownictwo ubogacimy tak, abyśmy mogli jak najwięcej rozmawiać o rzeczach, które Cię interesują. Przez to zdecydowanie szybciej przyswoisz zagadnienia gramatyczne! Vi ses :)

Aleksandra – szwedzki

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata 

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Cześć! Mam na imię Julia i uczę języka szwedzkiego. Na moich zajęciach nie tylko nauczysz się więcej o szwedzkiej gramatyce, ale także usłyszysz mnóstwo ciekawostek o życiu Szwedów. Jak mówią, co jedzą, jak spędzają wolny czas. Podczas zajęć po kolei przeprowadzę Cię przez zagadnienia gramatyczne, jedno po drugim, tak aby język szwedzki odsłonił przed Tobą swoje tajemnice. Będzie też dużo praktycznych i kreatywnych ćwiczeń oraz mnóstwo ciekawych konwersacji o Szwecji i regionie Nordyckim. Zapraszam Cię na mój kurs niezależnie od tego czy miałeś już doświadczenie z językiem czy dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę ze szwedzkim.

Szwedzi to w końcu nasi sąsiedzi zza morza.

Julia – szwedzki

PRAKTYKA: 2 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Kurs mi się bardzo podoba, dużo angażujących  ćwiczeń. Będziemy kontynuowaĆ"

logo (7).png

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Łaskowska podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page