top of page

 

Dlaczego język angielski? 🇬🇧

 

Angielski to język używany nie tylko w Wielkiej Brytanii, czy Stanach Zjednoczonych, ale także w Nowej Zelandii, Irlandii, Australii i wielu innych miejscach na świecie.

 

Dzięki znajomości języka angielskiego:

 • dogadasz się z znaczną częścią ludzi na świecie (nie tylko w Wielkiej Brytanii)

 • zyskasz nowe kompetencje, które pozwolą Ci na awans, bądź znalezienie nowej pracy

 • zrozumiesz większość kultowych seriali i filmów bez napisów i irytującego czasem głosu lektora

 • w końcu będziesz wiedzieć o czym są piosenki słuchane przez Ciebie w radio

 • będziesz mógł_a grać w gry zespołowe online z międzynarodowymi znajomymi

 • będziesz lepiej rozumieć treści zamieszczane w Internecie

 

Ponadto:

 • Język angielski jest językiem urzędowym około 60 państw!

 • Jest on 3 najczęściej używanym językiem świata!

 • Jest oficjalnym językiem w lotnictwie!

 

Ciekawe seriale w języku angielskim:

 • The Crown

 • Sherlock

 • The office

 

Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po angielsku!

Mapy strona.png

Jak uczymy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów języka hiszpańskiego. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwola nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

 

Zgodnie z naszą metodą, każda lekcja dzielona jest na poszczególne części językowe (słownictwo, konwersacje, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie), w których na wstępie przedstawia się dane zagadnienie, a następnie lektor ćwiczy je głównie w mowie. Lektor nie obciąża uczniów zbędnym materiałem, ale pilnuje, aby u każdego miał miejsce proces uczenia przedstawionego zagadnienia. 

Prowadząc kurs nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj.. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

 

Przykładowa lekcja języka angielskiego z Martą.

POZNAJ NASZYCH ANGIELSKICH LEKTORÓW

tablica2.jpg

 Martyna - angielski 

Hej! Moją pasją od zawsze były języki obce, od 6 roku życia mam kontakt z językiem angielskim, później pojawił się też język hiszpański i chiński. Dużo czasu spędziłam w Wielkiej Brytanii i zakochałam się w tamtejszej kulturze. Obecnie interesuję się tematem odniesień kulturowych w tłumaczeniach filmów i książek.

PRAKTYKA: 17 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Przyjemna i luźna atmosfera na zajęciach, co pomaga w przełamywaniu bariery językowej. Materiały dodawane są z wyprzedzeniem, co jest wielkim plusem, a zajęcia w razie nieobecności nagrywane, więc niczego się nie przegapia! Kontakt z lektorem i grupą jest łatwy poprzez wspólną grupę, więc zawsze można liczyć na pomoc. Polecam!'' - Julia

tablica2.jpg

 Klaudia - angielski 

Hej! Moją pasją jest nauka języków. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami. W wolnym czasie uwielbiam podróżować, co pozwala mi wykorzystywać obce języki w praktyce. Moim aktualnym celem językowym poza ciągłym doskonaleniem angielskiego jest nauka hiszpańskiego. Do zobaczenia wkrótce!

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 2 lata

OPINIA KURSANTA:  "Nie ma lepszego lektora od Klaudi! Prowadzi zajęcia w sposób bardzo pasjonujący i przyjemny.  Jest bardzo cierpliwa i sprawia, że nauka języka nie przysparza żadnych problemów!" ~ Kamil

tablica2.jpg

 Elliot - angielski 

Cześć! Nazywam się Elliot i wychowałem się w Anglii. Na naszych zajęciach będziemy wspólnie odkrywać pozornie chaotyczne, lecz niezwykle abstrakcyjne i o szerokim spektrum możliwości, jakie język angielski ma do zaoferowania. Dostarczam wszystkie narzędzia potrzebne, by twoja zdolność wyrażania siebie stała się spontanicznym, przyjemnym i prawie artystycznym procesem. Zapraszam na zajęcia niezależnie od twojego poziomu angielskiego i ciesze się na spotkanie z każdym z was, kto zdecyduje się odbyć tą lingwistyczną podroż ze mną.

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: psychologiczne

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Uwielbiam zajęcia z Elliotem, prowadzi je z wielkim zaangażowaniem, zawsze cierpliwie odpowiada na pytania, a co najważniejsze - sprawia ze nauka języka jest bardzo przyjemna.'' - Mariola

tablica2.jpg

 Kamila - angielski 

Cześć! Jestem Kamila, od ponad dekady zgłębiam tajniki języka angielskiego i swoją pasją pragnę zarazić i Ciebie. Zajęcia opieram na przełamywaniu schematów i przekraczaniu wewnętrznych barier w głowie, aby płynne posługiwanie się językiem obcym przestało stanowić problem, a stało się czynnością nie tylko praktyczną i ułatwiającą komunikację, ale również inspirującą i twórczą. Staram się, żeby swobodna konwersacja, przyjazna atmosfera na zajęciach oraz spojrzenie na język angielski z  innej strony zmotywowały Cię do poszerzenia horyzontów, co w połączeniu z nauką w sposób praktyczny zaowocowało przejściem z językiem angielskim na “Ty”.

PRAKTYKA: 20 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 6 lat

OPINIA KURSANTA: "Po 2 miesiącach kursu nie mam żadnych zastrzeżeń, co do prowadzenia zajęć. Pani Kamila poświęca dużo czasu, jeśli jakieś zagadnienie jest niezrozumiałe, by je wyjaśnić. Jest super.'' - Justyna

tablica2.jpg

Connor - angielski (native speaker) 

Mam na imię Connor i pochodzę z Wielkiej Brytanii. Mieszkam w Polsce od dwóch lat. Jestem bardzo komunikatywną osobą, wiec lekcje ze mną nie są nudne. Zapraszam na moje zajęcia na wszystkich poziomach. Z chęcią pomogę Ci przełamać barierę językowa i wszystkie problemy z angielskim.

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: "Jestem zadowolona z kursu. Dzięki niemu mam odwagę przede wszystkim więcej mówić po angielsku. Najciekawsze były dla mnie powtórki gramatyki i czasu warunkowego.'' - Sara

94078653_246974693374829_319614981654341

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Piasecka

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Piasecka podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

blackberry-messenger.png
bottom of page