top of page

 

Dlaczego język angielski? 🇬🇧

 

Angielski to język używany nie tylko w Wielkiej Brytanii, czy Stanach Zjednoczonych, ale także w Nowej Zelandii, Irlandii, Australii i wielu innych miejscach na świecie.

 

Dzięki znajomości języka angielskiego:

 • dogadasz się z znaczną częścią ludzi na świecie (nie tylko w Wielkiej Brytanii),

 • zyskasz nowe kompetencje, które pozwolą Ci na awans, bądź znalezienie nowej pracy,

 • zrozumiesz większość kultowych seriali i filmów bez napisów i irytującego czasem głosu lektora,

 • w końcu będziesz wiedzieć o czym są piosenki słuchane przez Ciebie w radio,

 • będziesz mógł/a grać w gry zespołowe online z międzynarodowymi znajomymi,

 • będziesz lepiej rozumieć treści zamieszczane w Internecie.

 

Ponadto:

 • Język angielski jest językiem urzędowym około 60 państw.

 • Jest on 3 najczęściej używanym językiem świata!

 • Jest oficjalnym językiem w lotnictwie.

 

Ciekawe seriale w języku angielskim:

 • The Crown.

 • Sherlock.

 • The office.

 

Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po angielsku!

Mapy strona.png

Jak uczymy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

 

Zgodnie z naszą metodą, każda lekcja dzielona jest na poszczególne części językowe (słownictwo, konwersacje, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie), w których na wstępie przedstawia się dane zagadnienie, a następnie lektor ćwiczy je głównie w mowie. Lektor nie obciąża uczniów zbędnym materiałem, ale pilnuje, aby u każdego miał miejsce proces uczenia przedstawionego zagadnienia. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

 

Przykładowa lekcja języka angielskiego z Martą.

POZNAJ NASZYCH ANGIELSKICH LEKTORÓW

tablica2.jpg

Martyna - angielski

Hej! Moją pasją od zawsze były języki obce, od 6 roku życia mam kontakt z językiem angielskim, później pojawił się też język hiszpański i chiński. Dużo czasu spędziłam w Wielkiej Brytanii i zakochałam się w tamtejszej kulturze. Obecnie interesuję się tematem odniesień kulturowych w tłumaczeniach filmów i książek.

PRAKTYKA: 17 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Przyjemna i luźna atmosfera na zajęciach, co pomaga w przełamywaniu bariery językowej. Materiały dodawane są z wyprzedzeniem, co jest wielkim plusem, a zajęcia w razie nieobecności nagrywane, więc niczego się nie przegapia! Kontakt z lektorem i grupą jest łatwy poprzez wspólną grupę, więc zawsze można liczyć na pomoc. Polecam!'' - Julia

tablica2.jpg

Klaudia - angielski

Hej! Moją pasją jest nauka języków. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami. W wolnym czasie uwielbiam podróżować, co pozwala mi wykorzystywać obce języki w praktyce. Moim aktualnym celem językowym poza ciągłym doskonaleniem angielskiego jest nauka hiszpańskiego. Do zobaczenia wkrótce!

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 2 lata

OPINIA KURSANTA:  "Nie ma lepszego lektora od Klaudi! Prowadzi zajęcia w sposób bardzo pasjonujący i przyjemny.  Jest bardzo cierpliwa i sprawia, że nauka języka nie przysparza żadnych problemów!" ~ Kamil

tablica2.jpg

Elliot - angielski

Cześć! Nazywam się Elliot i wychowałem się w Anglii. Na naszych zajęciach będziemy wspólnie odkrywać pozornie chaotyczne, lecz niezwykle abstrakcyjne i o szerokim spektrum możliwości, jakie język angielski ma do zaoferowania. Dostarczam wszystkie narzędzia potrzebne, by twoja zdolność wyrażania siebie stała się spontanicznym, przyjemnym i prawie artystycznym procesem. Zapraszam na zajęcia niezależnie od twojego poziomu angielskiego i ciesze się na spotkanie z każdym z was, kto zdecyduje się odbyć tą lingwistyczną podroż ze mną.

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: psychologiczne

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Uwielbiam zajęcia z Elliotem, prowadzi je z wielkim zaangażowaniem, zawsze cierpliwie odpowiada na pytania, a co najważniejsze - sprawia ze nauka języka jest bardzo przyjemna.'' - Mariola

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Czuję poprawę moich umiejętności językowych po zajęciach z Aleksandrą. Na zajęciach zawsze jest miła atmosfera.'' - Wiktor

PRAKTYKA: 10 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

Cześć! Jestem Ola . Mieszkam obecnie w Montpellier na południu Francji, mieście wielu kultur i języków, dlatego też praktyka żywego języka nie jest mi obca. Język angielski, chyba mi najbliższy, był ze mną odkąd pamiętam, a język francuski, od pewnego momentu, również stanowi ważną część mojego życia, szczególnie naukowego. Uwielbiam dzielić się wiedzą, gdyż jest to źródło wielu inspiracji, a to właśnie dzięki niej życie staje się ciekawsze i bardziej twórcze. Jestem otwarta, komunikatywna, pomocna i, co najważniejsze, chętna do wspierania wszystkich, którzy chcą się zagłębić w tę językową podróż!

Aleksandra - angielski 

tablica2.jpg

Wiktoria - angielski 

Cześć wszystkim! Mam na imię Wiktoria i byłabym zachwycona, jeżeli wzięlibyście udział w moim kursie. Chcę Wam pokazać, że nauka angielskiego nie musi być trudna. Chcę się skupić na Waszych potrzebach i pomóc Wam rozwijać Wasze umiejętności dotyczące gramatyki, słówek, mówienia i słuchania. Z moją pomocą będziecie potrafili się komunikować w jasny sposób z innymi. Jeśli chcecie zacząć od zera, nie ma problemu, pomogę Wam znaleźć właściwą ścieżkę. Do zobaczenia :)

PRAKTYKA: 13 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Jestem zadowolona z kursu. Dzięki niemu mam odwagę przede wszystkim więcej mówić po angielsku. "

94078653_246974693374829_319614981654341

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Łaskowska podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

blackberry-messenger.png
bottom of page