top of page

Nauka Języka Niemieckiego Online: Twoja Przepustka do Niemiec

Dołącz do kursu języka niemieckiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku niemieckim, używając go od pierwszej lekcji.

​​​

 

Dlaczego język niemiecki? 🇩🇪

 

Niemiecki to język używany jest nie tylko w Niemczech, ale także w Austrii, Szwajcarii, Belgii, Liechtensteinie oraz Luksemburgu.

 

Dzięki znajomości języka niemieckiego:

 • będziesz miał możliwość uzyskania lepszej pracy,

 • wycieczki do kraju sąsiadującego staną się jeszcze bardziej realne,

 • poznasz nowych ludzi,

 • lepiej zrozumiesz kulturę zachodu.

 

Ponadto:

 • Aż 100 milionów ludzi posługuje się nim jako językiem ojczystym co czyni go 10 językiem na świecie

 • W Niemczech mieszka około 2 100 000 Polaków.

 • To język urzędowy aż 6 państw.

 

Ciekawe seriale, które polecamy do nauki niemieckiego:

 • Dark.

 • Berlińskie Psy.

 • Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko).

 

Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po niemiecku!

Newsletter(2).png

Jak uczymy języka niemieckiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

Razem z drugą osobą ustalcie kurs pod siebie.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60 min.

1123.png

Lubisz uczyć się z innymi? To opcja dla Ciebie! Grupy liczą od 3 do 9 osób.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60/80 min. 

11_edited.png

KURSY INDYWIDUALNE

Cenisz sobie indywidualne podejście? To dla Ciebie! Umawiaj się elastycznie z lekcji na lekcję 4 lub 8 razy w miesiącu. 

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ NIEMIECKIEGO

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

Alicja - niemiecki

Cześć, mam na imię Ala. Językiem niemieckim interesuję się już od szkoły podstawowej. To właśnie tam zaczęła się moja przygoda z tym językiem i trwa do dziś, ponieważ zdecydowałam się związać moją przyszłość z niemieckim (z wykształcenia jestem
filologiem). W wolnych chwilach lubię aktywność fizyczną i czytanie niemieckich książek. Jeśli chcesz poznać zasady gramatyki, poznać nowe słówka lub po prostu porozmawiać po niemiecku to serdecznie zapraszam na moje zajęcia. Obiecuje, że nie będziesz się nudzić i w bezstresowej atmosferze przyswoisz całą wiedzę. Serdecznie zapraszam!

PRAKTYKA: 11 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Świetna, kompetentna nauczycielka. Zawsze przygotowana do lekcji, posiada ogromna wiedzę, na wszelkie pytania odpowiada bez zarzutu. Niezwykle uprzejma i serdeczna osoba.'' - Anna

tablica2.jpg

Cześć, jestem Inga i języki obce to moja pasja. Swoją przygodę z niemieckim zaczęłam 8 lat temu i trwa do dziś. Jeśli chcesz wyruszyć w podróż jaką jest nauka języka niemieckiego, serdecznie zapraszam!

Inga - niemiecki

PRAKTYKA: 8 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 2 lata

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona! Pani Inga jest super, super uczy, a najważniejsze, słucha na czym mi zależy i wprowadza to w nasze zajęcia. Bardzo wyrozumiała, miła, punktualna i rzetelna! Jestem bardzo zadowolona.'' - Amelia

tablica2.jpg

Hallo! Nazywam się Marta. Moją pasją jest nauczanie języków obcych. Jestem zakochana w języku niemieckim i uwielbiam go słuchać. W przeszłości mieszkałam parę lat w Niemczech, a później parę tygodni w Szwajcarii. Te doświadczenia pozwoliły mi jeszcze bardziej rozwinąć moje umiejętności językowe. Na zajęciach stawiam na praktyczną naukę języka. Kocham zwierzęta - sama jestem właścicielką kilku pupili. 

Marta - niemiecki

OPINIA KURSANTA: "Lektorka jest bardzo fajna, myślałam nawet, żeby zwiększyć liczbę zajęć od maja.'' - Karina

PRAKTYKA: 20 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 18 lat

tablica2.jpg

Przemek - niemiecki 

Witajcie! Jestem Przemek a jedną z moich pasji jest nauczanie wspaniałego języka niemieckiego! Jestem entuzjastą także kultury krajów niemieckojęzycznych. Interesuję się również ekonomią, sportem, muzyką i naukami przyrodniczymi. Posiadam już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, które staram się urozmaicać i okraszać ciekawostkami językowo-kulturowymi oraz interesującymi spostrzeżeniami, w jaki sposób można z łatwością przyswajać słownictwo! Nie skupiam się na jednym aspekcie językowym, jednakże dostosowuję swój styl nauczania do potrzeb kursanta!

PRAKTYKA: 16 lat

WYKSZTAŁCENIE: finanse i zarządzanie w j. niemieckim

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolony z kursu. Nauczyłem się wielu nowych słów i konstrukcji zdań, z czym miałem ogromne problemy. Przemek ma super podejście i przejrzyście oraz klarownie wszystko tłumaczy.'' - Adrian

tablica2.jpg

Marta - niemiecki 

Hej kochani! Mam na imię Marta. Niemiecki towarzyszy mi od 10 lat. Zawsze lubiłam uczyć się nowych języków i poznawać nowe rzeczy. Dodatkowo uwielbiam teatr. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę i jednocześnie świetnie się bawić to serdecznie zapraszam. Do zobaczenia !

PRAKTYKA: 10 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3  lata

OPINIA KURSANTA: "Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm, lekcje są dobrze zaplanowane, dużo mówienia! - co jest jednak najważniejsze, jeśli rzeczywiście chcemy się posługiwać dobrze danym językiem i pozbyć się  językowej bariery. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły językowej.''
- Wiktoria

tablica2.jpg

Wiktoria - niemiecki 

"Od lat pasjonuje się językiem niemieckim. Na zajęciach bardzo duży nacisk kładę na płynność w konwersacji i zachęcam do wyrażania swoich opinii na różne tematy. Ucząc od paru lat wiem doskonale jak ważne jest bogactwo językowe więc dostarczam także dopasowane do poziomu słówka i wyrażenia które mogą przydać się w codziennym życiu. W przeszłości prowadziłam zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. Zdałam certyfikat DSD C1. Przez lata powiązana byłam także z olimpiadami językowymi. W wolnych chwilach lubię biegać oraz czytać książki"

OPINIA KURSANTA: "Wiktoria bardzo starannie podchodzi do każdego kursanta, nie zawiodłem się '' - Kamil

PRAKTYKA: 10 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Dawid - niemiecki 

Jestem Dawid, na co dzień mieszkam i studiuję w Poznaniu. Niemiecki już od wielu lat jest moją pasją, dlatego jest nierozerwalnie połączony z moim życiem prywatnym i zawodowym. Interesuję się językami obcymi i matematyką. Czekam właśnie na Ciebie!

OPINIA KURSANTA: "Bardzo sympatyczny, ciekawie uczy i przekazuje dużo niezbędnych informacji pomagających w szybkiej nauce" - Damian

PRAKTYKA: 8 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 5 lat

logo (7).png

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Piasecka podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page