top of page

Nauka Języka Norweskiego Online: Twoja Przepustka do Skandynawii

Dołącz do kursu języka norweskiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku norweskim, używając go od pierwszej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego?

 

Pomimo mniejszej popularności to wciąż bardzo przydatny język zwłaszcza dla osób chcących wyemigrować do Norwegii.

 

Dzięki znajomości języka norweskiego:

 • zyskasz nowe kompetencje zawodowe,

 • będziesz mógł/a  całkowicie odmienić swoje życie,

 • wycieczki w poszukiwaniu ciekawych fiordów będą jeszcze łatwiejsze,

 • lepiej zrozumiesz skandynawską kulturę.

 

Ponadto:

 • Do Norwegii wyjechało już ponad 100 000 Polaków.

 • Norwedzy bardzo lubią Polaków.


 

Ciekawe norweskie seriale, które polceamy do nauki:

 • Facet na święta.

 • Lilyhammer.

 • Ragnarok.

 

Poniżej możesz zobaczyć, gdzie leży Norwegia!

​​

Mapy strona(2).png

Jak uczymy języka norweskiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Gotowy/a na skandynawską przygodę? Zapisz się na kurs języka norweskiego już dziś i zacznij mówić płynnie! 

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

Razem z drugą osobą ustalcie kurs pod siebie.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60 min.

1123.png

Lubisz uczyć się z innymi? To opcja dla Ciebie! Grupy liczą od 3 do 9 osób.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60/80 min. 

11_edited.png

KURSY INDYWIDUALNE

Cenisz sobie indywidualne podejście? To dla Ciebie! Umawiaj się elastycznie z lekcji na lekcję 4 lub 8 razy w miesiącu. 

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ NORWESKIEGO

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

Iwona - norweski

 

 

Moja przygoda z Norwegią zaczęła się w 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy przyjechałam tutaj z programu Erasmus. Wtedy też zaczęłam poznawać język norweski. Swoje umiejętności językowe zgłębiałam z dnia na dzień pracując z norwegami, równocześnie poznając ich kulturę i zwyczaje. Nauczanie tego języka i przekazywanie wiedzy o kraju fiordów stało się moją pasją. Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia. Uczniowie mówią o mnie, że jestem osobą cierpliwą, a zajęcia prowadzone są w bezstresowej  atmosferze. Serdecznie zapraszam!

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Z panią Iwoną nie miałem żadnych problemów, bardzo sympatyczna lektorka. Nie zawiodłem się i cieszę się, że padło akurat na panią Iwonę :)" - Robert

tablica2.jpg

Gosia - norweski

 

 

Hej! Nazywam się Gosia. Podczas swoich zajęć skupiam się przede wszystkim na nauce praktycznych umiejętności przydatnych w życiu codziennym. Zależy mi również na indywidualnym podejściu do każdego kursanta – tak, aby dostosować tok i sposób nauki do preferencji i umiejętności.

OPINIA KURSANTA: "Zajęcia są bardzo fajne.  Lubię ją za to, że jest zabawna i miła." - Anita

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

tablica2.jpg

Michał - norweski

Uczenie jest moją pasją. Bardzo mi zależy na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, ponieważ każdy może mieć inny cel w nauce języka i inne oczekiwania wobec kursu. Spróbuję nauczyć was tego, co jest wam najbardziej potrzebne.

PRAKTYKA: 1 rok

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 2 lata

OPINIA KURSANTA: „Podobają mi się wszystkie aspekty kursu: podstaw gramatyki, słowotwórstwa i wymowy, ale również wiele ciekawostek na tematy kulturowe społeczne i historyczne.'' - Róża

tablica2.jpg

Julia - norweski

Hej! Jestem Julia i serdecznie zapraszam Cię na moje zajęcia. Dołożę wszelkich starań, abyś jak
najszybciej zaczął swobodnie komunikować się w języku norweskim. Języka uczę głównie w praktyce,
poprzez konwersacje, w których kładę nacisk na pokonanie strachu przed mówieniem. Chętnie
podzielę się też swoim doświadczeniem z mieszkania w Tromsø!

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: „Lektorka Julia ma indywidualne podejście do każdej osoby oraz przystępny i konkretny sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości."

tablica2.jpg

Zuzanna - norweski

Hei hei!  Na co dzień zajmuję się norweską historią sztuki, w szczególności tą współczesną. Pierwsze 6 miesięcy 2022 roku spędziłam w Vestlandet szlifując język w szkole wyższej w ramach programu Erasmus, a pobyt ten jedynie przypieczętował moje przekonania o tym najszczęśliwszym kraju na świecie. Na moich zajęciach skupimy się zarówno na gramatyce, jak i mówieniu oraz słuchaniu języka. W zależności od Waszych preferencji będziemy opierać się zarówno na podręcznikach i rozwiązywaniu ćwiczeń, jak i rozmowie oraz bardziej interaktywnych zadaniach. Oczywiście wszystko w przyjaznej i bezstresowej atmosferze oraz w duchu użyteczności i dogadania się z Norwegami :)

PRAKTYKA: 6 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE:  2 lata

OPINIA KURSANTA: „Jestem po dwóch lekcjach i jest super, miło przyjemnie, dużo słówek, powtarzanie, fajne podejście. 🙂" - Kasia

tablica2.jpg

Norweski to moja pasja. W Norwegii fascynuje mnie jej przyroda i to jak kształtuje mentalność i sposób bycia Norwegów. Swój wolny czas poświęcam głównie odkrywaniu skandynawskiego kina, a szczególne miejsce w mym sercu zajmują horrory. Uczenie innych sprawia mi olbrzymią frajdę. Uwielbiam kontakt z nowymi pasjonatami norweskiego. Śledzenie postępów, tego jak z dnia na dzień wiedzą coraz więcej nie tylko o języku, ale i o kulturze i historii, motywuje mnie do działania i daje niesamowitego "kopa".

Magda - norweski

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Na kursie poznałam wiele nowych słówek i wyrażeń. Najciekawsze są dla mnie konwersacje na zajeciach. Organizacja kursu była bardzo dobra" - Magdalena.

tablica2.jpg

Zuzia  - norweski

Hei hei!
Na moich zajęciach skupiam się na tym, co jest istotne dla Ciebie. Od ćwiczeń gramatycznych, przez pisanie, czytanie, dyskusje, słuchanie czy przekazywanie ciekawostek kulturowych, abyś to właśnie Ty mógł poczuć się jak rodowity Norweg. W końcu jestem tutaj dla Ciebie i po to, aby Ci pomóc zakochać się w tym języku! 🙂

PRAKTYKA: 6 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: "Zuzia bardzo miła, otwarta i pełna wiedzy osoba 🙂 od razu poczułem się jakbym znał ją kilka lat. Cieszę się, że właśnie Zuzia została mi przydzielona." - Krzysztof.

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Zajęcia w pełni spełniły moje oczekiwania. Nauka była przyjemna, a lektorka zawsze wyrozumiała.'' - Marta

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

Hej! Mam na imię Julia. W wolnych chwilach lubię czytać książki.Na moich zajęciach uczę języka praktycznego, takiego który przyda Ci się w codziennym życiu. Przyjdź do mnie zajęcia i przekonaj się do języka norweskiego.

Julia - norweski

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona z zajęć, spełniły moje oczekiwania. Nauka była przyjemna, a lektorka zawsze była pomocna i wyrozumiała..'' -Roksana

PRAKTYKA: 1 rok

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

Cześć! Jestem Ola i od lat pasjonuję się językiem norweskim. Na co dzień lubię czytać książki i podróżować. Na moich zajęciach będę uczyć Cię praktycznego norweskiego, który przyda Ci się w codziennym życiu. Zapraszam Cię serdecznie na moje zajęcia, abyś mógł odkryć urok języka norweskiego!

Ola - norweski

logo (7).png

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Łaskowska podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page