top of page

Poznaj naszych lektorów!

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Krysia - hiszpański

¡Hola! Stawiam na praktyczność języka, więc na moich lekcjach jest dożo konwersacji i praktycznych ćwiczeń. Moje zajęcia staram się ubogacać o piosenki, filmiki, interaktywne ćwiczenia. Lubię też wprowadzać elementy kultury, jako latynoamerykanistka i miłośniczka kultury latyno. Dbam o przyjemną, lekką atmosferę w grupie. Ze mną nauczysz się żywego języka. Do zobaczenia!

PRAKTYKA: 12 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 5 lat

OPINIA KURSANTA: "Najciekawsza jest dla mnie każda lekcja, bo naprawdę jest tak miło i tak dobrze są prowadzone te lekcje, że zawsze na nie czekam z niecierpliwością." - Kinga.

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Wiktoria - hiszpański

¡Hola! Mam na imię Wiktoria i jestem miłośniczką hiszpańskiej kultury, dlatego na moich zajęciach usłyszysz sporo ciekawostek o życiu Hiszpanów, dowiesz się jak mówią, co jedzą i jak spedzają wolny czas. Stawiam na praktyczną naukę języka dlatego na moich lekcjach jest sporo rozmów i ćwiczeń praktycznych. Idąc tropem Edmunda de Waal i cytatem: „Znając języki wszędzie czujesz się jak u siebie w domu.”, zapraszam Cię na mój kurs abyś mógł poczuć się jak w domu w kraju kwitnącej pomarańczy. Zajęcia prowadzę prosto ze słonecznej Hiszpanii. To jak, kiedy zaczynamy?

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Kamila - hiszpański

¡Hola! Nazywam się Kamila. Brałam udział w czterech wymianach językowych w Hiszpanii, mieszkając zarówno na południu jak i na północy. Stawiam na naturalność i swobodę w konwersacjach, ale na zajęciach nie zabraknie też gramatyki i ćwiczenia wymowy. Znam mnóstwo ciekawostek, których nie znajdziesz w podręcznikach i z chęcią sprzedam Ci wiele lingwistycznych wskazówek. Już nie mogę się doczekać! :)

PRAKTYKA: 5 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Ciekawe zajęcia, przygotowane fachowo przez prowadzącą, miła atmosfera. Polecam🔥." - Anna

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Ela - hiszpański

¡Hola! Jestem miłośniczką teatru i sztuki latynoamerykańskiej. Studiowałam Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2015 roku mieszkam w Kolumbii. Do moich lekcji wykorzystuję materiały, które pomogą Wam w konwersacjach i przybliżą Was do Hiszpanii i do krajów Ameryki Południowej. Podczas zajęć będziemy dużo rozmawiać, opowiadać, słuchać i poznawać kulturę krajów posługujących się tym pięknym językiem. Zapraszam!

PRAKTYKA: 16 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 10 lat

OPINIA KURSANTA: "„Zajęcia są prowadzone bardzo przystępnie, dużo rozmawiamy, dużo
wynoszę z tych zajęć. Ela jest zawsze dobrze przygotowana, służy pomocą w razie gdy jakieś
słówko czy zwrot wypadnie mi z głowy.”-Mikołaj

tablica2.jpg

Bartek - hiszpański / angielski

Jestem Bartłomiej, skończyłem studia licencjackie na kierunku Filologia angielska z językiem hiszpańskim, do tego mam z hiszpańskiego napisana mature do której przygotowałem się w 1 rok od praktycznie najniższego poziomu. Jestem otwartym ekstrawertykiem, który zazwyczaj się uśmiecha i szuka we wszystkim pozytywów. Lubię przekazywać wiedzę z angielskiego i hiszpańskiego bo wiem jaka ja odczuwałem przyjemność z nauki języka.

OPINIA KURSANTA: "Jeżeli miałbym wybrać ponownie kurs to tylko z Bartkiem, zaraża swoją pasją do języka i sprawia, że nauka nie sprawia problemów" - Igor.

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

lektorzy.png
tablica2.jpg

Paulina - włoski

 

Przez długi czas byłam we Włoszech.  Język włoski dla początkujących urozmaicam piosenkami, quizami oraz ćwiczeniami online. Lubię odkrywać, jakich włoskich piosenek słuchacie i dzielić się swoimi.

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona z lektora. Paulina jest bardzo skrupulatna i zorganizowana. Lekcje są perfekcyjnie przygotowanie. Gramatyka, słuchanie, czytanie, nowe słówka i ćwiczenia, wszystko jest odpowiednio dobrane. Jest konsekwentna i potrafi zapanować nad grupą i ja odpowiednio poprowadzić." - Dominika.

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

100% lekcji to: