top of page

 

Dlaczego język hiszpański? 🇪🇸

 

Język ten nie tylko używany jest w Hiszpanii, ale także w krajach Ameryki Południowej. 

 

Dzięki znajomości języka hiszpańskiego:

 • bez problemu porozumiesz się  na wakacjach w ciepłych krajach

 • poznasz niesamowitą kulturę

 • będziesz mieć możliwość poznania nowych osób

 • będziesz rozumiał hiszpańską muzykę i filmy

 • zyskasz nowe kompetencje do swojego CV

 

Ponadto:

 • Hiszpański to język, który aktualnie zyskuje na popularności, zwłaszcza w Europie

 • To oficjalny język aż 21 państw! 

 • 4 najpopularniejszy język na całym świecie!

 

Ciekawe seriale, które polecamy do nauki hiszpańskiego:

 • La casa de papel (Dom z papieru)

 • Élite (Szkoła dla elity)

 • Las chicas del cable (Telefonistki)

 

Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po hiszpańsku!

Newsletter(1).png

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

Jak uczymy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów języka hiszpańskiego. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwola nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

 

Zgodnie z naszą metodą, każda lekcja dzielona jest na poszczególne części językowe (słownictwo, konwersacje, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie), w których na wstępie przedstawia się dane zagadnienie, a następnie lektor ćwiczy je głównie w mowie. Lektor nie obciąża uczniów zbędnym materiałem, ale pilnuje, aby u każdego miał miejsce proces uczenia przedstawionego zagadnienia. 

Prowadząc kurs nasi lektorzy korzystają z podręczników (arriba, español en marcha)artykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj.. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

 

Przykładowa lekcja języka hiszpańskiego z Krysią.

Nasi lektorzy są zawsze do twojej dyspozycji i pomogą Ci uporać się z twoimi problemami językowymi.

POZNAJ NASZYCH HISZPAŃSKICH LEKTORÓW

tablica2.jpg

Krysia - hiszpański

¡Hola! Stawiam na praktyczność języka, więc na moich lekcjach jest dożo konwersacji i praktycznych ćwiczeń. Moje zajęcia staram się ubogacać o piosenki, filmiki, interaktywne ćwiczenia. Lubię też wprowadzać elementy kultury, jako latynoamerykanistka i miłośniczka kultury latyno. Dbam o przyjemną, lekką atmosferę w grupie. Ze mną nauczysz się żywego języka. Do zobaczenia!

PRAKTYKA: 12 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 5 lat

OPINIA KURSANTA: "Najciekawsza jest dla mnie każda lekcja, bo naprawdę jest tak miło i tak dobrze są prowadzone te lekcje, że zawsze na nie czekam z niecierpliwością." - Kinga.

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Ela - hiszpański

¡Hola! Jestem miłośniczką teatru i sztuki latynoamerykańskiej. Studiowałam Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2015 roku mieszkam w Kolumbii. Do moich lekcji wykorzystuję materiały, które pomogą Wam w konwersacjach i przybliżą Was do Hiszpanii i do krajów Ameryki Południowej. Podczas zajęć będziemy dużo rozmawiać, opowiadać, słuchać i poznawać kulturę krajów posługujących się tym pięknym językiem. Zapraszam!

PRAKTYKA: 16 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 10 lat

OPINIA KURSANTA: "„Zajęcia są prowadzone bardzo przystępnie, dużo rozmawiamy, dużo
wynoszę z tych zajęć. Ela jest zawsze dobrze przygotowana, służy pomocą w razie gdy jakieś
słówko czy zwrot wypadnie mi z głowy.”-Mikołaj

tablica2.jpg

Wiktoria - hiszpański

¡Hola! Mam na imię Wiktoria i jestem miłośniczką hiszpańskiej kultury, dlatego na moich zajęciach usłyszysz sporo ciekawostek o życiu Hiszpanów, dowiesz się jak mówią, co jedzą i jak spedzają wolny czas. Stawiam na praktyczną naukę języka dlatego na moich lekcjach jest sporo rozmów i ćwiczeń praktycznych. Idąc tropem Edmunda de Waal i cytatem: „Znając języki wszędzie czujesz się jak u siebie w domu.”, zapraszam Cię na mój kurs abyś mógł poczuć się jak w domu w kraju kwitnącej pomarańczy. Zajęcia prowadzę prosto ze słonecznej Hiszpanii. To jak, kiedy zaczynamy?

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

Bartek - hiszpański / angielski

tablica2.jpg
lektorzy.png

Bartek - hiszpański / angielski

Jestem Bartłomiej, skończyłem studia licencjackie na kierunku Filologia angielska z językiem hiszpańskim, do tego mam z hiszpańskiego napisana mature do której przygotowałem się w 1 rok od praktycznie najniższego poziomu. Jestem otwartym ekstrawertykiem, który zazwyczaj się uśmiecha i szuka we wszystkim pozytywów. Lubię przekazywać wiedzę z angielskiego i hiszpańskiego bo wiem jaka ja odczuwałem przyjemność z nauki języka.

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Jeżeli miałbym wybrać ponownie kurs to tylko z Bartkiem, zaraża swoją pasją do języka i sprawia, że nauka nie sprawia problemów" - Igor.

94078653_246974693374829_319614981654341

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Piasecka

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Piasecka podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

blackberry-messenger.png
bottom of page