top of page

Nauka Języka Hiszpańskiego Online: Twoja Przepustka do Hiszpanii i Ameryki Południowej

Dołącz do kursu języka hiszpańskiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku hiszpańskim, używając go od pierwszej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

 

Język ten nie tylko używany jest w Hiszpanii, ale także w krajach Ameryki Południowej. 

 

Dzięki znajomości języka hiszpańskiego:

 • bez problemu porozumiesz się  na wakacjach w ciepłych krajach

 • poznasz niesamowitą kulturę

 • będziesz mieć możliwość poznania nowych osób

 • będziesz rozumiał hiszpańską muzykę i filmy

 • zyskasz nowe kompetencje do swojego CV

 

Ponadto:

 • Hiszpański to język, który aktualnie zyskuje na popularności, zwłaszcza w Europie

 • To oficjalny język aż 21 państw! 

 • 4 najpopularniejszy język na całym świecie!

 

Ciekawe seriale, które polecamy do nauki hiszpańskiego:

 • La casa de papel (Dom z papieru)

 • Élite (Szkoła dla elity)

 • Las chicas del cable (Telefonistki)

Newsletter(1).png

Jak uczymy języka hiszpańskiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Gotowy/a na skandynawską przygodę? Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego już dziś i zacznij mówić płynnie! 

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

Razem z drugą osobą ustalcie kurs pod siebie.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60 min.

1123.png

Lubisz uczyć się z innymi? To opcja dla Ciebie! Grupy liczą od 3 do 9 osób.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60/80 min. 

11_edited.png

KURSY INDYWIDUALNE

Cenisz sobie indywidualne podejście? To dla Ciebie! Umawiaj się elastycznie z lekcji na lekcję 4 lub 8 razy w miesiącu. 

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ HISZPAŃSKIEGO

 

Przykładowa lekcja języka hiszpańskiego z Krysią.

Nasi lektorzy są zawsze do twojej dyspozycji i pomogą Ci uporać się z twoimi problemami językowymi.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "NSuper kurs jeśli chcemy się nauczyć mówić! Na zajęciach rozwijamy się pod każdym aspektem jednak mówienie sprawia mi największa trudność a tutaj udało mi się przełamać! Świetnie zrobione materiały i bardzo fajne podejście lektorki. Zdecydowanie polecam! 🤩"

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

¡Hola! Mam na imię Aleksandra i jestem miłośniczką języka hiszpańskiego oraz całej kultury. Mieszkałam również przez pół roku na południu Hiszpanii. Na moich zajęciach stawiam na praktyczną naukę języka, więc znajdziecie tu dużo konwersacji i przydatnych ćwiczeń. Jako iberystka, poza nauką języka lubię dodawać do lekcji elementy kultury. ¡Hasta pronto! 

Aleksandra - hiszpański

tablica2.jpg

Julia - hiszpański

OPINIA KURSANTA: "Bardzo podobają mi się zajęcia z Julią. Stara się zainteresować nas czymś nowym na każdych zajęciach oraz jest bardzo wyrozumiała'' - Roksana

PRAKTYKA: 13 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 8 lat

Hej! Mam na imię Julia! Od wielu lat jestem zakochana w języku hiszpańskim. Chciałabym, abyś Ty również poczuł sympatię do tego języka. Moje zajęcia są przede wszystkim ciekawe.  Będę przekazywać Ci tylko niezbędne informacje, które przybliżą Cię do upragnionego celu jakim jest porozumiewanie się w języku hiszpańskim.

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Ela - hiszpański

¡Hola! Jestem miłośniczką teatru i sztuki latynoamerykańskiej. Studiowałam Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2015 roku mieszkam w Kolumbii. Do moich lekcji wykorzystuję materiały, które pomogą Wam w konwersacjach i przybliżą Was do Hiszpanii i do krajów Ameryki Południowej. Podczas zajęć będziemy dużo rozmawiać, opowiadać, słuchać i poznawać kulturę krajów posługujących się tym pięknym językiem. Zapraszam!

PRAKTYKA: 16 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 10 lat

OPINIA KURSANTA: "„Zajęcia są prowadzone bardzo przystępnie, dużo rozmawiamy, dużo
wynoszę z tych zajęć. Ela jest zawsze dobrze przygotowana, służy pomocą w razie gdy jakieś
słówko czy zwrot wypadnie mi z głowy.”-Mikołaj

tablica2.jpg

Wiktoria - hiszpański

¡Hola! Mam na imię Wiktoria i jestem miłośniczką hiszpańskiej kultury, dlatego na moich zajęciach usłyszysz sporo ciekawostek o życiu Hiszpanów, dowiesz się jak mówią, co jedzą i jak spedzają wolny czas. Stawiam na praktyczną naukę języka dlatego na moich lekcjach jest sporo rozmów i ćwiczeń praktycznych. Idąc tropem Edmunda de Waal i cytatem: „Znając języki wszędzie czujesz się jak u siebie w domu.”, zapraszam Cię na mój kurs abyś mógł poczuć się jak w domu w kraju kwitnącej pomarańczy. Zajęcia prowadzę prosto ze słonecznej Hiszpanii. To jak, kiedy zaczynamy?

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

tablica2.jpg
lektorzy.png

Bartek - hiszpański / angielski

Jestem Bartłomiej, skończyłem studia licencjackie na kierunku Filologia angielska z językiem hiszpańskim, do tego mam z hiszpańskiego napisana mature do której przygotowałem się w 1 rok od praktycznie najniższego poziomu. Jestem otwartym ekstrawertykiem, który zazwyczaj się uśmiecha i szuka we wszystkim pozytywów. Lubię przekazywać wiedzę z angielskiego i hiszpańskiego bo wiem jaka ja odczuwałem przyjemność z nauki języka.

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Jeżeli miałbym wybrać ponownie kurs to tylko z Bartkiem, zaraża swoją pasją do języka i sprawia, że nauka nie sprawia problemów" - Igor.

Bartek - hiszpański / angielski

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Ciekawe zajęcia, przygotowane fachowo przez prowadzącą, miła atmosfera. Polecam🔥." - Anna

PRAKTYKA: 5 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

¡Hola! Nazywam się Kamila. Brałam udział w czterech wymianach językowych w Hiszpanii, mieszkając zarówno na południu jak i na północy. Stawiam na naturalność i swobodę w konwersacjach, ale na zajęciach nie zabraknie też gramatyki i ćwiczenia wymowy. Znam mnóstwo ciekawostek, których nie znajdziesz w podręcznikach i z chęcią sprzedam Ci wiele lingwistycznych wskazówek. Już nie mogę się doczekać! :)

Kamila - hiszpański

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: Dziękuję bardzo wszystko jest ok syn jest bardzo zadowolony z Pani nauczycielki.

PRAKTYKA: 2 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

¡Hola! Jestem Basia i uwielbiam język francuski od zawsze. Chciałabym, abyś Ty również pokochał ten język tak jak ja. Moje lekcje są pełne pasji i zaangażowania. Będę dzielić się z Tobą tylko najważniejszymi informacjami, które pomogą Ci osiągnąć swój cel - płynne porozumiewanie się po hiszpańsku.

Basia - hiszpański

94078653_246974693374829_319614981654341

DANE FIRMY

HIPERkursy
Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Łaskowska podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

blackberry-messenger.png
bottom of page