top of page

Nauka Języka Fińskiego Online: Twoja Przepustka do Finlandii

Dołącz do kursu języka fińskiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku fińskim, używając go od pierwszej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się języka fińskiego?

 

Język fiński jest językiem urzędowym Finlandii.

 

Dzięki znajomości tego języka :

 • będziesz mógł/a swobodnie odwiedzić Finlandię,
 • zwiększysz swoje kompetencje (fiński to bardzo często język biznesowy),
 • poznasz ciekawą kulturę,
 • będziesz lepiej rozumiał pozostałe języki skandynawskie,
 • otworzysz przed sobą zupełnie nowe możliwości.
 
Ponadto:​
 • Finlandia jest nazywana krainą tysiąca jezior i wysp.
 • Około 6 milionów ludzi posługuje się tym językiem.
 • Można spotkać się z mniejszościami używającymi tego języka w Szwecji, Estonii, Norwegii, a nawet Rosji.

 

Ciekawe seriale, które polecamy do nauki fińskiego:

 • Wingman
 • Modernit miehet
 • Pirjo
Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po fińsku! 

Jak uczymy języka fińskiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

image.png

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

Razem z drugą osobą ustalcie kurs pod siebie.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60 min.

1123.png

Lubisz uczyć się z innymi? To opcja dla Ciebie! Grupy liczą od 3 do 9 osób.  W miesiącu odbywa się 4 lub 8 lekcji po 60/80 min. 

11_edited.png

KURSY INDYWIDUALNE

Cenisz sobie indywidualne podejście? To dla Ciebie! Umawiaj się elastycznie z lekcji na lekcję 4 lub 8 razy w miesiącu. 

 

Przykładowa lekcja języka fińskiego z Alicją.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Alicja tworzy na zajęcia niesamowite prezentacje, które pozwalają mi wszystko szybko zrozumieć. Polecam.'' - Julia

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

Języki obce fascynują mnie od dziecka. Jestem zakochana w regionie nordyckim, jego językach i kulturze, lecz w szczególności oczarowała mnie tak niedoceniana i nieodkryta Finlandia oraz jej niesamowicie wyjątkowy język. Moją misją jest zarazić tą miłością do „fińskości” również Was. Nauka języka fińskiego to niesamowita przygoda, odkrywanie czegoś zupełnie nowego i niespotykanego w innych językach, z którymi większość z Was miało do czynienia. Przy nauczaniu daję z siebie 100%, aby jak najlepiej i najprzystępniej przekazać swoją wiedzę innym, a obserwowanie progresu moich kursantów niesamowicie motywuje mnie do pracy. 

Alicja -fiński

tablica2.jpg

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: "Byłam na pierwszych zajęciach i bardzo mi się podobało. Lektorka miła i kurs na poziomie.'' -Roksana

Ania -fiński

Moi! Kocham uczyć się języków i mam nadzieję przelać tę pasję również na Ciebie. Jestem fanką gramatyki, ale w nauce stawiam głównie na przekazanie podstawowych struktur i ich zastosowanie w praktyce. Pomogę w nauce praktycznych elementów języka, przy pomocy których łatwo będzie potem się rozwijać. Poza aspektem czysto językowym zajęcia staram się ubogacać elementami kulturowymi i interaktywnymi. 

tablica2.jpg

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 ROK

Agnieszka -fiński

Języki obce i mroźne krajobrazy są paradoksalnie najbliższe i zarazem najcieplejsze mojemu sercu. Nie jest więc zaskoczeniem, że ostatnie lata spędziłam zagłębiając się w kulturę oraz język magicznej Finlandii. Czas spędzony na nauce języka, a także życie codzienne w Helsinkach pozwoliło mi na zebranie różnorodnych doświadczeń, którymi chętnie się z tobą podzielę na moim kursie fińskiego. 

 

Równolegle od wielu lat jestem doświadczoną korepetytorką języka angielskiego. Nauczam na różnych poziomach i w każdym wieku, niezależnie od stopnia formalności języka. Angielski dominuje w moim życiu codziennym od rozrywki, przez kontakt z najbliższymi po pracę. Chętnie pomogę tobie osiągnąć twój wymarzony cel, niezależnie czy jest to zdanie egzaminu, praca, angielski w podróży, czy rozumienie filmów! 

tablica2.jpg

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 ROK

Agata -fiński

Hei! Interesuję się językami od małego, jednak to fiński mnie najbardziej oczarował. Po latach nauki chciałabym również wam pokazać, dlaczego tak pokochałam ten kraj i język. Na moich zajęciach uczę fińskiego głównie poprzez praktykę, którą urozmaicam różnymi grami czy zadaniami. Nie zabraknie też elementów kulturowych i małych anegdotek z moich wyjazdów do Finlandii. 

logo (7).png

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Łaskowska podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page