top of page

 

Dlaczego język duński? 🇩🇰

 

Język duński jest używany nie tylko w Danii, ale także na Wyspach Owczych i Grenlandii. 

 

Dzięki znajomości języka duńskiego:

 • będziesz się wyróżniał/a na rynku pracy,

 • będziesz lepiej rozumieć pozostałe języki skandynawskie,

 • wycieczki do Danii będą jeszcze łatwiejsze,

 • poznasz interesującą kulturę.

 

Ponadto:

 • Duński alfabet jest krótszy niż polski.

 • Tym językiem posługuje się około 6 milionów osób.

 • Duński posiada jednoliterowe słowa!

 

Ciekawe duńskie seriale, które polecamy do nauki:

 • Most nad Sundem.

 • The rain.

 • Rita.

 

Wybrane kraje, gdzie możesz rozmawiać po duńsku!

Mapy strona(8).png

Jak uczymy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

 

Zgodnie z naszą metodą, każda lekcja dzielona jest na poszczególne części językowe (słownictwo, konwersacje, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie), w których na wstępie przedstawia się dane zagadnienie, a następnie lektor ćwiczy je głównie w mowie. Lektor nie obciąża uczniów zbędnym materiałem, ale pilnuje, aby u każdego miał miejsce proces uczenia przedstawionego zagadnienia. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

Film_wzór.png
94078653_246974693374829_319614981654341

DANE FIRMY

HIPERkursy Paulina Łaskowska

ul. Aleksandry Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

GODZINY OTWARCIA

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

pn-pt  8:30 - 17:00

sob 9:00-12:00

Płatności należy kierować na konto HIPERkursy Paulina Łaskowska podając w tytule język zapisu
Numer rachunku: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

tablica2.jpg

Natalia - duński 

Hej, nazywam się Natalia. Języki obce towarzyszą mi od najmłodszych lat, a ich nauka sprawia mi ogromną przyjemność. Moja przygoda z językami skandynawskimi rozpoczęła się w liceum, wtedy właśnie samodzielnie i intensywnie zaczęłam uczyć się języka norweskiego. Rekrutując się na studia, niespodziewanie trafiłam na specjalizację duńską. Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że tak się stało, bo poznałam unikatowy i przyszłościowy język. W zależności od oczekiwań moich kursantów, na zajęciach będę skupiać się zarówno na ćwiczeniu mówienia, jak i gramatyki oraz rozumienia ze słuchu. Zapraszam na lekcje ze mną :)

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Natalia to świetna nauczycielka. Dzięki niej mój duński jest na coraz lepszym poziomie.'' - Przemek

tablica2.jpg

Adam - duński 

Po ośmioletnim pobycie w Kopenhadze wróciłem do kraju, gdzie zacząłem pracę jako pracownik administracyjny i konsultant z językiem duńskim. Chociaż nie jestem po filologii, znajomość trzech języków obcych pomaga mi zrozumieć z czym się zmagają osoby uczące się nowego języka. Wiem jak podejść do osoby, która czegoś nie rozumie i jak ją odblokować przed mówieniem. Pomogę przygotować do egzaminu, wyjazdu do Danii, rozmowy kwalifikacyjnej. Na zajęciach będziemy się skupiać na rozmowie i rozumieniu ze słuchu, gdyż w życiu codziennym jest to bardzo istotne. Odrobina gramatyki też oczywiście nikomu nie zaszkodzi. Serdecznie zapraszam na zajęcia.

PRAKTYKA: 8 lat

WYKSZTAŁCENIE: gastronomiczne

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

blackberry-messenger.png
bottom of page