top of page

HIPER courses are based on our proprietary method of "absorption", which aims to create such conditions as to begin to absorb a foreign language just like a sponge absorbs water. In this sense, the student is our sponge, and the foreign language - water.

We believe that the most effective learning is when ... given knowledge is put into practice. That is why our lessons are 80% engaging practical exercises. According to our method, each lesson is divided into individual language parts (vocabulary, conversation, listening, reading, grammar, writing), in which a given issue is introduced at the beginning, and then the teacher practices it together with the students.

ON OUR COURSES:

  • We minimize theories.

  • We maximize practical exercises.

We are not exaggerating with any linguistic part. We try to have a little bit of everything in the lesson, because we believe that the most effective way to learn a foreign language is when you learn it in every form (from grammar to free speech). And most of all recognized new material should be… practiced (or practiced)!

THANKS TO OUR METHOD:

  • You will break the speaking barrier.

  • You will learn a foreign language in all its glory.

  • You will expand your knowledge and horizons.

  • You will get used to the foreign language.

Of course, the effectiveness of our method is proven by two most important factors: proper communication of a foreign language and conscientious own work.

Mapy strona(1).png

Jak uczymy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

 

Zgodnie z naszą metodą, każda lekcja dzielona jest na poszczególne części językowe (słownictwo, konwersacje, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie), w których na wstępie przedstawia się dane zagadnienie, a następnie lektor ćwiczy je głównie w mowie. Lektor nie obciąża uczniów zbędnym materiałem, ale pilnuje, aby u każdego miał miejsce proces uczenia przedstawionego zagadnienia. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

  • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

  • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

  • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ WŁOSKIEGO

Przykładowa lekcja języka włoskiego z Dominiką.
Nasi lektorzy są zawsze do twojej dyspozycji i pomogą Ci uporać się z twoimi problemami językowymi.

tablica2.jpg

Paulina - Italian

Italian language studies. Long stay in Italy.  Italian for beginners. "I diversify my lessons with songs, quizzes and online exercises. I like discovering what Italian songs you listen to and sharing your own."

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona z lektora. Paulina jest bardzo skrupulatna i zorganizowana. Lekcje są perfekcyjnie przygotowanie. Gramatyka, słuchanie, czytanie, nowe słówka i ćwiczenia, wszystko jest odpowiednio dobrane. Jest konsekwentna i potrafi zapanować nad grupą i ja odpowiednio poprowadzić." - Dominika.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

100% lekcji to:

tablica2.jpg

"Z wykształcenia jestem italianistką! Interesuję się muzyką, głosem, oraz językiem i kulturą Słonecznej Italii. Moje zajęcia są małą podróżą w tamte strony. Prowadzę je w sposób aktywny i angażujący . Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny. Najbardziej uwielbiam wprowadzać ciekawostki dotyczące kultury i języka, których raczej nie znajdziesz w podręczniku!"

Dominika – włoski 

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Pani Dominika jest bardzo dobrym lektorem, zaangażowanym, motywującym. Podczas zajęć czuje się, że zależy Jej na tym, aby kursanci jak najwięcej z nich wynieśli. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone i przygotowane. Zawsze można zadać pytanie, na które zawsze otrzyma się odpowiedź. Wszyscy kursanci muszą brać aktywny udział w zajęciach. Jestem pod wrażeniem."
- Katarzyna.

tablica2.jpg

"I like talking about something typical of my country. For example with the A1 group I do activities about the celebrations in Italy and I found that my students are very inquisitive about them. With the B1 group we read articles and then we do a debate in which we share our points of view and so on... I like polishing our language skills during these debates🙂"

Giulia – włoski (NATIVE SPEAKER)

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Ta szkoła to coś czego szukałam, czyli praktyczne lekcje języka w trybie online z native speakerem. Nauczycielka przesympatyczna i bardzo wyrozumiała, tak, że nie mam tego uczucia dyskomfortu i bariery językowej w mówieniu, jaka towarzyszy mi zawsze, kiedy rozmawiam z obcokrajowcem. Czuję się jakbym po prostu rozmawiała z przyjacielem. Jak najbardziej polecam!''
- Joanna

tablica2.jpg

Cześć! Jestem Marco, urodziłem się w przepięknym Neapolu we Włoszech, co sprawia, że moje serce bije w rytmie włoskiej pasji i kultury. Kocham dzielić się wiedzą na temat historii, tradycji i piękna mojego kraju. Dla mnie nauka języka włoskiego to podróż w głąb duszy Italii. Staram się przekazać tę pasję każdemu, kto jest gotów odkrywać bogactwo włoskiego dziedzictwa. 

Zapraszam Cię do wspólnej podróży w świat włoskich emocji i inspiracji!

Marco– włoski

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: „Z całego serduszka mogę polecić kusy językowe w HIPERkursy forma nauczania online, lektor zawsze przygotowany i bardzo miły, atmosfera swobodna. Zajęcia dopracowane na ostatni guzik! Kurs portugalskiego. Serdecznie polecam☺️!'' - Weronika

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Ciao! Nazywam się Julia. W języku włoskim zakochałam sie kilka lat temu. Jestem zafascynowana kulturą włoską, której wyjątkowość pragnę podkreślać podczas kursu. Na lekcjach staram się, aby kursanci rozwijali kompetencje językowe, czerpiąc z nauki radość i satysfakcję. Do zobaczenia!

Julia - włoski

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Cześć! Ciao! ¡Hola! Hello!

 

Języki to moja największa pasja. Oprócz włoskiego, świetnie mówię po hiszpańsku, po niemiecku, po angielsku i po koreańsku. Staram się aby atmosfera na naszych zajęciach była jak najbardziej wesoła i energiczna. Nauka bez stresu i pośpiechu :) Do zobaczenia! A presto! ¡Hasta pronto! See you soon! 

Olimpia– włoski / hiszpański / angielski

tablica2.jpg
tablica2.jpg

Kiedy pierwszy raz przyjechałam do Włoch, zakochałam się w języku od pierwszego wejrzenia i obiecałam sobie, że kiedyś tu zamieszkam - i tak się stało. Zajęcia prowadzę prosto z Rzymu. Na moich lekcjach będziemy ćwiczyć przede wszystkim mówienie, bo w końcu po to uczymy się języka, żeby później w nim rozmawiać 😊 Zwracam szczególną uwagę na wymowę i akcent, a także na poprawne konstrukcje gramatyczne. Będę dzielić się z Tobą wiedzą zdobytą podczas rocznego pobytu we Włoszech, taką jak słowa dialektalne czy ciekawostki kulturowe.

Kasia – włoski

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: „Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Kasią. Zajęcia są konkretne,
merytoryczne, jasne i zrozumiałe. Kasia jest bardzo dokładna, bardzo dobrze tłumaczy. Bez
problemu porozumiewałyśmy się ws zmian terminów zajęć, gdy zaszła taka potrzeba.”-
Dorota

logo (7).png

COMPANY'S DATA

HIPER courses Paulina Piasecka

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

Mon-Fri  8:30 - 17:00

Sat 9: 00-12: 00

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page