top of page

Nauka Języka Niemieckiego Online: Twoja Przepustka do Niemiec

Dołącz do kursu języka niemieckiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku niemieckim, używając go od pierwszej lekcji.

​​​

HIPER courses are based on our proprietary method of "absorption", which aims to create such conditions as to begin to absorb a foreign language just like a sponge absorbs water. In this sense, the student is our sponge, and the foreign language - water.

We believe that the most effective learning is when ... given knowledge is put into practice. That is why our lessons are 80% engaging practical exercises. According to our method, each lesson is divided into individual language parts (vocabulary, conversation, listening, reading, grammar, writing), in which a given issue is introduced at the beginning, and then the teacher practices it together with the students.

ON OUR COURSES:

  • We minimize theories.

  • We maximize practical exercises.

We are not exaggerating with any linguistic part. We try to have a little bit of everything in the lesson, because we believe that the most effective way to learn a foreign language is when you learn it in every form (from grammar to free speech). And most of all recognized new material should be… practiced (or practiced)!

THANKS TO OUR METHOD:

  • You will break the speaking barrier.

  • You will learn a foreign language in all its glory.

  • You will expand your knowledge and horizons.

  • You will get used to the foreign language.

Of course, the effectiveness of our method is proven by two most important factors: proper communication of a foreign language and conscientious own work.

Newsletter(2).png

Jak uczymy języka niemieckiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

  • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

  • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

  • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

COURSE IN PAIRS 

Set a course for yourself with another person. Join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons per month, depending on the mode.

1123.png

GROUP COURSES

Do you like learning with others? That is an option for you! Groups have the capacity of 3 to 9 people, and you join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons of 60/80 minutes per month, depending on the mode.

11_edited.png

INDIVIDUAL COURSES

Do you value a personalized approach and want to learn at your own pace? It's for you! Arrange flexibly from lesson to lesson 4 or 8 times a month.

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ NIEMIECKIEGO

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

Alicja - niemiecki

Cześć, mam na imię Ala. Językiem niemieckim interesuję się już od szkoły podstawowej. To właśnie tam zaczęła się moja przygoda z tym językiem i trwa do dziś, ponieważ zdecydowałam się związać moją przyszłość z niemieckim (z wykształcenia jestem
filologiem). W wolnych chwilach lubię aktywność fizyczną i czytanie niemieckich książek. Jeśli chcesz poznać zasady gramatyki, poznać nowe słówka lub po prostu porozmawiać po niemiecku to serdecznie zapraszam na moje zajęcia. Obiecuje, że nie będziesz się nudzić i w bezstresowej atmosferze przyswoisz całą wiedzę. Serdecznie zapraszam!

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Świetna, kompetentna nauczycielka. Zawsze przygotowana do lekcji, posiada ogromna wiedzę, na wszelkie pytania odpowiada bez zarzutu. Niezwykle uprzejma i serdeczna osoba.'' - Anna

tablica2.jpg

Cześć, jestem Inga i języki obce to moja pasja. Swoją przygodę z niemieckim zaczęłam 8 lat temu i trwa do dziś. Jeśli chcesz wyruszyć w podróż jaką jest nauka języka niemieckiego, serdecznie zapraszam!

Inga - niemiecki

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona! Pani Inga jest super, super uczy, a najważniejsze, słucha na czym mi zależy i wprowadza to w nasze zajęcia. Bardzo wyrozumiała, miła, punktualna i rzetelna! Jestem bardzo zadowolona.'' - Amelia

tablica2.jpg

Hallo! Nazywam się Marta. Moją pasją jest nauczanie języków obcych. Jestem zakochana w języku niemieckim i uwielbiam go słuchać. W przeszłości mieszkałam parę lat w Niemczech, a później parę tygodni w Szwajcarii. Te doświadczenia pozwoliły mi jeszcze bardziej rozwinąć moje umiejętności językowe. Na zajęciach stawiam na praktyczną naukę języka. Kocham zwierzęta - sama jestem właścicielką kilku pupili. 

Marta - niemiecki

OPINIA KURSANTA: "Lektorka jest bardzo fajna, myślałam nawet, żeby zwiększyć liczbę zajęć od maja.'' - Karina

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

tablica2.jpg

Przemek - niemiecki 

Witajcie! Jestem Przemek a jedną z moich pasji jest nauczanie wspaniałego języka niemieckiego! Jestem entuzjastą także kultury krajów niemieckojęzycznych. Interesuję się również ekonomią, sportem, muzyką i naukami przyrodniczymi. Posiadam już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, które staram się urozmaicać i okraszać ciekawostkami językowo-kulturowymi oraz interesującymi spostrzeżeniami, w jaki sposób można z łatwością przyswajać słownictwo! Nie skupiam się na jednym aspekcie językowym, jednakże dostosowuję swój styl nauczania do potrzeb kursanta!

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolony z kursu. Nauczyłem się wielu nowych słów i konstrukcji zdań, z czym miałem ogromne problemy. Przemek ma super podejście i przejrzyście oraz klarownie wszystko tłumaczy.'' - Adrian

tablica2.jpg

Marta - niemiecki 

Hej kochani! Mam na imię Marta. Niemiecki towarzyszy mi od 10 lat. Zawsze lubiłam uczyć się nowych języków i poznawać nowe rzeczy. Dodatkowo uwielbiam teatr. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę i jednocześnie świetnie się bawić to serdecznie zapraszam. Do zobaczenia !

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm, lekcje są dobrze zaplanowane, dużo mówienia! - co jest jednak najważniejsze, jeśli rzeczywiście chcemy się posługiwać dobrze danym językiem i pozbyć się  językowej bariery. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły językowej.''
- Wiktoria

tablica2.jpg

Wiktoria - niemiecki 

"Od lat pasjonuje się językiem niemieckim. Na zajęciach bardzo duży nacisk kładę na płynność w konwersacji i zachęcam do wyrażania swoich opinii na różne tematy. Ucząc od paru lat wiem doskonale jak ważne jest bogactwo językowe więc dostarczam także dopasowane do poziomu słówka i wyrażenia które mogą przydać się w codziennym życiu. W przeszłości prowadziłam zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. Zdałam certyfikat DSD C1. Przez lata powiązana byłam także z olimpiadami językowymi. W wolnych chwilach lubię biegać oraz czytać książki"

OPINIA KURSANTA: "Wiktoria bardzo starannie podchodzi do każdego kursanta, nie zawiodłem się '' - Kamil

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Dawid - niemiecki 

Jestem Dawid, na co dzień mieszkam i studiuję w Poznaniu. Niemiecki już od wielu lat jest moją pasją, dlatego jest nierozerwalnie połączony z moim życiem prywatnym i zawodowym. Interesuję się językami obcymi i matematyką. Czekam właśnie na Ciebie!

OPINIA KURSANTA: "Bardzo sympatyczny, ciekawie uczy i przekazuje dużo niezbędnych informacji pomagających w szybkiej nauce" - Damian

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

logo (7).png

COMPANY'S DATA

HIPER courses Paulina Piasecka

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

Mon-Fri  8:30 - 17:00

Sat 9: 00-12: 00

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page