top of page

Nauka Języka Hiszpańskiego Online: Twoja Przepustka do Hiszpanii i Ameryki Południowej

Dołącz do kursu języka hiszpańskiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku hiszpańskim, używając go od pierwszej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

 

Język ten nie tylko używany jest w Hiszpanii, ale także w krajach Ameryki Południowej. 

 

Dzięki znajomości języka hiszpańskiego:

 • bez problemu porozumiesz się  na wakacjach w ciepłych krajach

 • poznasz niesamowitą kulturę

 • będziesz mieć możliwość poznania nowych osób

 • będziesz rozumiał hiszpańską muzykę i filmy

 • zyskasz nowe kompetencje do swojego CV

 

Ponadto:

 • Hiszpański to język, który aktualnie zyskuje na popularności, zwłaszcza w Europie

 • To oficjalny język aż 21 państw! 

 • 4 najpopularniejszy język na całym świecie!

 

Ciekawe seriale, które polecamy do nauki hiszpańskiego:

 • La casa de papel (Dom z papieru)

 • Élite (Szkoła dla elity)

 • Las chicas del cable (Telefonistki)

Newsletter(1).png

Jak uczymy języka hiszpańskiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

 • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

 • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

 • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

COURSE IN PAIRS 

Set a course for yourself with another person. Join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons per month, depending on the mode.

1123.png

GROUP COURSES

Do you like learning with others? That is an option for you! Groups have the capacity of 3 to 9 people, and you join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons of 60/80 minutes per month, depending on the mode.

11_edited.png

INDIVIDUAL COURSES

Do you value a personalized approach and want to learn at your own pace? It's for you! Arrange flexibly from lesson to lesson 4 or 8 times a month.

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ HISZPAŃSKIEGO

Przykładowa lekcja języka hiszpańskiego z Krysią.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "NSuper kurs jeśli chcemy się nauczyć mówić! Na zajęciach rozwijamy się pod każdym aspektem jednak mówienie sprawia mi największa trudność a tutaj udało mi się przełamać! Świetnie zrobione materiały i bardzo fajne podejście lektorki. Zdecydowanie polecam! 🤩"

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

¡Hola! Mam na imię Aleksandra i jestem miłośniczką języka hiszpańskiego oraz całej kultury. Mieszkałam również przez pół roku na południu Hiszpanii. Na moich zajęciach stawiam na praktyczną naukę języka, więc znajdziecie tu dużo konwersacji i przydatnych ćwiczeń. Jako iberystka, poza nauką języka lubię dodawać do lekcji elementy kultury. ¡Hasta pronto! 

Aleksandra - hiszpański

tablica2.jpg

Piotr - hiszpański/ angielski

OPINIA KURSANTA: "Bardzo podobają mi się zajęcia. Piotr stara się zainteresować nas czymś nowym na każdych zajęciach oraz jest bardzo wyrozumiały'' - Roksana

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Hello! ¡Hola! Jestem Piotr i pasjonuję się nauką języków obcych (uczę angielskiego oraz hiszpańskiego). Język angielski jest ze mną prawie od zawsze. Kocham kulturę krajów anglojęzycznych, a w szczególności muzykę brytyjską i amerykańską. W wolnym czasie oglądam najlepsze sitcomy, a moje ulubione to „Kroniki Seinfelda” oraz „Przyjaciele”. Hiszpański język oraz kultura są mi bliskie od czasów moich studiów, kiedy to zacząłem je poznawać i zwiedzać Hiszpanię. Do tej pory udało mi się odwiedzić 10 hiszpańskich miast, w tym w jednym mieszkać przez 10 miesięcy. W wolnej chwili nie pogardzę dobrym hiszpańskim serialem, czy piosenką Luisa Miguela, Shakiry, czy Rosalíi.

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Ela - hiszpański

¡Hola! Jestem miłośniczką teatru i sztuki latynoamerykańskiej. Studiowałam Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2015 roku mieszkam w Kolumbii. Do moich lekcji wykorzystuję materiały, które pomogą Wam w konwersacjach i przybliżą Was do Hiszpanii i do krajów Ameryki Południowej. Podczas zajęć będziemy dużo rozmawiać, opowiadać, słuchać i poznawać kulturę krajów posługujących się tym pięknym językiem. Zapraszam!

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "„Zajęcia są prowadzone bardzo przystępnie, dużo rozmawiamy, dużo
wynoszę z tych zajęć. Ela jest zawsze dobrze przygotowana, służy pomocą w razie gdy jakieś
słówko czy zwrot wypadnie mi z głowy.”-Mikołaj

tablica2.jpg

Wiktoria - hiszpański

¡Hola! Mam na imię Wiktoria i jestem miłośniczką hiszpańskiej kultury, dlatego na moich zajęciach usłyszysz sporo ciekawostek o życiu Hiszpanów, dowiesz się jak mówią, co jedzą i jak spedzają wolny czas. Stawiam na praktyczną naukę języka dlatego na moich lekcjach jest sporo rozmów i ćwiczeń praktycznych. Idąc tropem Edmunda de Waal i cytatem: „Znając języki wszędzie czujesz się jak u siebie w domu.”, zapraszam Cię na mój kurs abyś mógł poczuć się jak w domu w kraju kwitnącej pomarańczy. Zajęcia prowadzę prosto ze słonecznej Hiszpanii. To jak, kiedy zaczynamy?

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

tablica2.jpg
lektorzy.png

Paulina - Italian

Italian language studies. Long stay in Italy.  Italian for beginners. "I diversify my lessons with songs, quizzes and online exercises. I like discovering what Italian songs you listen to and sharing your own."

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Jeżeli miałbym wybrać ponownie kurs to tylko z Bartkiem, zaraża swoją pasją do języka i sprawia, że nauka nie sprawia problemów" - Igor.

Paulina - Italian

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Ciekawe zajęcia, przygotowane fachowo przez prowadzącą, miła atmosfera. Polecam🔥." - Anna

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

¡Hola! Nazywam się Kamila. Brałam udział w czterech wymianach językowych w Hiszpanii, mieszkając zarówno na południu jak i na północy. Stawiam na naturalność i swobodę w konwersacjach, ale na zajęciach nie zabraknie też gramatyki i ćwiczenia wymowy. Znam mnóstwo ciekawostek, których nie znajdziesz w podręcznikach i z chęcią sprzedam Ci wiele lingwistycznych wskazówek. Już nie mogę się doczekać! :)

Kamila - hiszpański

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: Dziękuję bardzo wszystko jest ok syn jest bardzo zadowolony z Pani nauczycielki.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

¡Hola! Jestem Basia i uwielbiam język francuski od zawsze. Chciałabym, abyś Ty również pokochał ten język tak jak ja. Moje lekcje są pełne pasji i zaangażowania. Będę dzielić się z Tobą tylko najważniejszymi informacjami, które pomogą Ci osiągnąć swój cel - płynne porozumiewanie się po hiszpańsku.

Basia - hiszpański

94078653_246974693374829_319614981654341

COMPANY'S DATA

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

HIPER courses Paulina Piasecka

Mon-Fri  8:30 - 17:00

Sat 9: 00-12: 00

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

blackberry-messenger.png
bottom of page