top of page

Nauka Języka Szwedzkiego Online: Twoja Przepustka do Skandynawii

Dołącz do kursu języka szwedzkiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku szwedzkiego, używając go od pierwszej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się języka szwedzkiego?

HIPER courses are based on our proprietary method of "absorption", which aims to create such conditions as to begin to absorb a foreign language just like a sponge absorbs water. In this sense, the student is our sponge, and the foreign language - water.

We believe that the most effective learning is when ... given knowledge is put into practice. That is why our lessons are 80% engaging practical exercises. According to our method, each lesson is divided into individual language parts (vocabulary, conversation, listening, reading, grammar, writing), in which a given issue is introduced at the beginning, and then the teacher practices it together with the students.

ON OUR COURSES:

  • We minimize theories.

  • We maximize practical exercises.

We are not exaggerating with any linguistic part. We try to have a little bit of everything in the lesson, because we believe that the most effective way to learn a foreign language is when you learn it in every form (from grammar to free speech). And most of all recognized new material should be… practiced (or practiced)!

THANKS TO OUR METHOD:

  • You will break the speaking barrier.

  • You will learn a foreign language in all its glory.

  • You will expand your knowledge and horizons.

  • You will get used to the foreign language.

Of course, the effectiveness of our method is proven by two most important factors: proper communication of a foreign language and conscientious own work.

Mapy strona(4).png

Jak uczymy języka szwedzkiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

  • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

  • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

  • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Gotowy/a na skandynawską przygodę? Zapisz się na kurs języka szwedzkiego już dziś i zacznij mówić płynnie! 

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

COURSE IN PAIRS 

Set a course for yourself with another person. Join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons per month, depending on the mode.

1123.png

GROUP COURSES

Do you like learning with others? That is an option for you! Groups have the capacity of 3 to 9 people, and you join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons of 60/80 minutes per month, depending on the mode.

11_edited.png

INDIVIDUAL COURSES

Do you value a personalized approach and want to learn at your own pace? It's for you! Arrange flexibly from lesson to lesson 4 or 8 times a month.

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ SZWEDZKIEGO

Przykładowa lekcja języka szwedzkiego z Agnieszką.
Nasi lektorzy są zawsze do twojej dyspozycji i pomogą Ci uporać się z twoimi problemami językowymi.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW 

100% lekcji to:

CONVERSATIONS

VOCABULARY

GRAMMAR

READING

ACCENT

tablica2.jpg

"Hej! Mam na imię Julia. Jestem lektorką języka szwedzkiego i pół-Szwedką, co sprawia, że na moich lekcjach stawiam przede wszystkim na wymowę, rozmawianie i przybliżenie tego jak Szwedzi patrzą na świat. Na zajęciach skupiam się na praktycznych aspektach języka, które pozwolą Ci świetnie odnaleźć się w Szwecji. Zagadnienia gramatyczne przyswoisz szybko dzięki dostosowaniu tematyki lekcji pod Twoje zainteresowania i potrzeby. Nie mogę się doczekać :) ".

Julia – szwedzki

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Bardzo sympatyczna lektorka! Jeżeli miałabym kogokolwiek polecić to na pewno ją.  Bardzo podobała mi się staranność i zaangażowanie :)'' - Julia

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Hej hej! Jestem Kris. Jestem zauroczony szwedzkim i zafascynowanym szwedzka kultura. Będziemy rozmawiać dużo o szwedzkim społeczeństwie i analizować je z różnych perspektyw. Na zajęcia panuje przyjazna aura, dużo się śmiejemy, cieszymy się językiem i bawimy się nim. Będziemy analizować obecne wydarzenie w Szwecji,  aby jak najbardziej zaglębic się w szwedzkie uniwersum. Nie mogę się doczekać aż zobaczymy się na zajęciach. Vi ses!

Kris – szwedzki

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Bardzo fajne zajęcia, wszystko tłumaczone jasno i logicznie a do tego super atmosfera. Polecam!'' - Aleksandra

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Maciej prowadzi zajęcia bardzo ciekawie.  Zaraził mnie swoją pasją do języka'' - Kasia

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Hej! Jestem Maciek. Pasjonuję się sportem i podróżami, a co za tym idzie- nauką języków. Oprócz szwedzkiego znam również angielski, niemiecki oraz hiszpański. Właśnie tą pasją do języków chciałbym zarazić swoich kursantów i pokazać, że język szwedzki wcale nie jest tak straszny, jak go malują. Z chęcią pomogę Ci w doskonaleniu Twoich umiejętności językowych- przede wszystkim w mówieniu, na które będę kłaść największy nacisk. Jestem osobą pomocną i otwartą, a na moich zajęciach mogę zagwarantować brak nudy. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na zajęciach :)

Maciej - szwedzki 

100% lekcji to:

CONVERSATIONS

VOCABULARY

GRAMMAR

READING

ACCENT

tablica2.jpg

Hej! Nazywam się Ania i jestem lektorką języka szwedzkiego. Skupiam się na wymowie, rozmowach oraz pokazaniu, jak Szwedzi patrzą na świat. Na moich zajęciach skupiam się na praktycznych aspektach języka, które pomogą Ci świetnie odnaleźć się w Szwecji. Dzięki dostosowaniu tematyki lekcji do Twoich zainteresowań i potrzeb, szybko przyswoisz zagadnienia gramatyczne. Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą! :)

Ania – szwedzki

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona z zajęć, spełniły moje oczekiwania. Nauka była przyjemna, a lektorka zawsze była pomocna i wyrozumiała.'' - Jolanta

100% lekcji to:

CONVERSATIONS

VOCABULARY

GRAMMAR

READING

ACCENT

tablica2.jpg

Hej! Nazywam się Ola i w Skandynawii zakochałam się kilka lat temu. Na moich zajęciach chciałabym nauczyć Cię praktycznego szwedzkiego, który przyda Ci się w codziennym życiu. Oprócz tradycyjnych metod nauczania, jakimi są podręczniki, urozmaicimy zajęcia poprzez szwedzkie podcasty, piosenki i quizy. Dostosujmy zajęcia pod Twoje potrzeby, a słownictwo ubogacimy tak, abyśmy mogli jak najwięcej rozmawiać o rzeczach, które Cię interesują. Przez to zdecydowanie szybciej przyswoisz zagadnienia gramatyczne! Vi ses :)

Aleksandra – szwedzki

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Cześć! Mam na imię Julia i uczę języka szwedzkiego. Na moich zajęciach nie tylko nauczysz się więcej o szwedzkiej gramatyce, ale także usłyszysz mnóstwo ciekawostek o życiu Szwedów. Jak mówią, co jedzą, jak spędzają wolny czas. Podczas zajęć po kolei przeprowadzę Cię przez zagadnienia gramatyczne, jedno po drugim, tak aby język szwedzki odsłonił przed Tobą swoje tajemnice. Będzie też dużo praktycznych i kreatywnych ćwiczeń oraz mnóstwo ciekawych konwersacji o Szwecji i regionie Nordyckim. Zapraszam Cię na mój kurs niezależnie od tego czy miałeś już doświadczenie z językiem czy dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę ze szwedzkim.

Szwedzi to w końcu nasi sąsiedzi zza morza.

Julia – szwedzki

PRAKTYKA: 2 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Kurs mi się bardzo podoba, dużo angażujących  ćwiczeń. Będziemy kontynuowaĆ"

logo (7).png

COMPANY'S DATA

HIPER courses Paulina Piasecka

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

Mon-Fri  8:30 - 17:00

Sat 9: 00-12: 00

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page