top of page

HIPER courses are based on our proprietary method of "absorption", which aims to create such conditions as to begin to absorb a foreign language just like a sponge absorbs water. In this sense, the student is our sponge, and the foreign language - water.

We believe that the most effective learning is when ... given knowledge is put into practice. That is why our lessons are 80% engaging practical exercises. According to our method, each lesson is divided into individual language parts (vocabulary, conversation, listening, reading, grammar, writing), in which a given issue is introduced at the beginning, and then the teacher practices it together with the students.

ON OUR COURSES:

  • We minimize theories.

  • We maximize practical exercises.

We are not exaggerating with any linguistic part. We try to have a little bit of everything in the lesson, because we believe that the most effective way to learn a foreign language is when you learn it in every form (from grammar to free speech). And most of all recognized new material should be… practiced (or practiced)!

THANKS TO OUR METHOD:

  • You will break the speaking barrier.

  • You will learn a foreign language in all its glory.

  • You will expand your knowledge and horizons.

  • You will get used to the foreign language.

Of course, the effectiveness of our method is proven by two most important factors: proper communication of a foreign language and conscientious own work.

Mapy strona(5).png

Jak uczymy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

 

Zgodnie z naszą metodą, każda lekcja dzielona jest na poszczególne części językowe (słownictwo, konwersacje, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie), w których na wstępie przedstawia się dane zagadnienie, a następnie lektor ćwiczy je głównie w mowie. Lektor nie obciąża uczniów zbędnym materiałem, ale pilnuje, aby u każdego miał miejsce proces uczenia przedstawionego zagadnienia. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

  • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

  • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

  • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

POZNAJ NASZYCH PORTUGALSKICH LEKTORÓW

 

Przykładowa lekcja języka portugalskiego z Adrianem.

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

tablica2.jpg

Zuzanna - portugalski

Uwielbiam uczyć się języków i poznawać świat przez językowe okulary;) Te portugalskie są jednymi z moich ukochanych, pozwalają zobaczyć i zrozumieć szumiącą oceanem i pełną słońca rzeczywistość. Na zajęciach będziemy nie tylko zgłębiać tajniki portugalskiej gramatyki (wcale nie jest taka straszna;), ale też dużo słuchać i jeszcze więcej mówić;) Jeśli Portugalia skradła kiedyś też Twoje serce i chcesz dołączyć do portugalskojęzycznego świata, zapraszam na pokład!

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: „Na kursie dowiedziałam się wielu faktów dotyczących samych Portugalczyków i ich kultury, nawyków itp. Najciekawsze dla mnie było to, gdy lektorka podawała nam znaczenie różnych słów w języku portugalskim, dla którego w Polsce nie mamy konkretnego określenia. Wszystko dla mnie było interesujące i godne zapamiętania. Zajęcia są prowadzone super przez sympatyczna Zuzie :)'' - Aleksandra

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

tablica2.jpg

Bartek - portugalski

Hej, Nazywam się Bartek, od lat moją jedną z moich pasji było poznawanie nowych kultur. Robię to poprzez podróże, kontakt ludźmi, książki a nawet gotowanie! Uważam że nauka języków obcych również jest na to świetnym sposobem. Chętnie nauczę Cię języka od podstaw, lub pomogę poprawić twoje umiejętności.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: „Z całego serduszka mogę polecić kusy językowe w HIPERkursy forma nauczania online, lektor zawsze przygotowany i bardzo miły, atmosfera swobodna. Zajęcia dopracowane na ostatni guzik! Kurs portugalskiego. Serdecznie polecam☺️!'' - Weronika

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Adżelika - portugalski

Najbardziej lubię pracować oczywiście w przyjaznej atmosferze. Lubię poznać swoich uczniów, spełniać ich oczekiwania i pomóc w realizacji postawionych przez nich celów jak najlepiej potrafię. Stawiam na praktykę i dogłębne poznanie tajników języka w taki sposób, żeby dla każdego było to miłe i przyjemne. Interesuję się wieloma rzeczami w tym psychologią, neurobiologią czy też lotnictwem. Oczywiście moją największą pasją jest język hiszpański i w chwili obecnej również zamiłowanie do języka portugalskiego. Z chęcią uczę się też kolejnych języków obcych, np. języka tureckiego co daje mi olbrzymią frajdę i satysfakcję.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Zajęcia z Adrianem to czysta przyjemność. Zawsze jest wyrozumiały i cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie.'' - Magda

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Hej! Mam na imię Adrian. Portugalia jest dla mnie jak drugi dom a Portugalczycy to wspaniali i otwarci ludzie. Interesuję się piłką nożną oraz gastronomią, tak rodzimą jak i portugalską. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na konwersacje i pomoc w pokonywaniu barier komunikacyjnych.

Adrian - portugalski 

94078653_246974693374829_319614981654341

COMPANY'S DATA

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

HIPER courses Paulina Piasecka

Mon-Fri  8:30 - 17:00

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

Sat 9: 00-12: 00

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

blackberry-messenger.png
bottom of page