top of page

HIPER courses are based on our proprietary method of "absorption", which aims to create such conditions as to begin to absorb a foreign language just like a sponge absorbs water. In this sense, the student is our sponge, and the foreign language - water.

We believe that the most effective learning is when ... given knowledge is put into practice. That is why our lessons are 80% engaging practical exercises. According to our method, each lesson is divided into individual language parts (vocabulary, conversation, listening, reading, grammar, writing), in which a given issue is introduced at the beginning, and then the teacher practices it together with the students.

ON OUR COURSES:

  • We minimize theories.

  • We maximize practical exercises.

We are not exaggerating with any linguistic part. We try to have a little bit of everything in the lesson, because we believe that the most effective way to learn a foreign language is when you learn it in every form (from grammar to free speech). And most of all recognized new material should be… practiced (or practiced)!

THANKS TO OUR METHOD:

  • You will break the speaking barrier.

  • You will learn a foreign language in all its glory.

  • You will expand your knowledge and horizons.

  • You will get used to the foreign language.

Of course, the effectiveness of our method is proven by two most important factors: proper communication of a foreign language and conscientious own work.

Mapy strona.png

Dołącz do kursu języka angielskiego w HIPERkursy i odkryj, że efektywna nauka to więcej niż tylko teoria! Nasza szkoła gwarantuje metody nauczania o potwierdzonej skuteczności, serdeczną atmosferę lekcji, pomoc wykwalifikowanych lektow i, przede wszystkim, szybki postęp. Skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, więc zapomnij o nudnym zapamiętywaniu słówek – z nami zanurzysz się w języku angielskim, używając go od pierwszej lekcji.

Przykładowa lekcja języka angielskiego z Martą.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

Martyna - angielski

Hej! Moją pasją od zawsze były języki obce, od 6 roku życia mam kontakt z językiem angielskim, później pojawił się też język hiszpański i chiński. Dużo czasu spędziłam w Wielkiej Brytanii i zakochałam się w tamtejszej kulturze. Obecnie interesuję się tematem odniesień kulturowych w tłumaczeniach filmów i książek.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Przyjemna i luźna atmosfera na zajęciach, co pomaga w przełamywaniu bariery językowej. Materiały dodawane są z wyprzedzeniem, co jest wielkim plusem, a zajęcia w razie nieobecności nagrywane, więc niczego się nie przegapia! Kontakt z lektorem i grupą jest łatwy poprzez wspólną grupę, więc zawsze można liczyć na pomoc. Polecam!'' - Julia

tablica2.jpg

Elliot - English

Hi! My name is Elliot and I grew up in England. In our classes, we will discover together seemingly chaotic but extremely abstract and with a wide range of possibilities that the English language has to offer. I provide all the tools you need to make your ability to express yourself a spontaneous, enjoyable and almost artistic process. Regardless of your English level, I invite you to attend classes and I look forward to meeting any of you who decide to take this linguistic journey with me.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA:  "Lektorka powadzi zajęcia w sposób bardzo pasjonujący i przyjemny.  Jest bardzo cierpliwa i sprawia, że nauka języka nie przysparza żadnych problemów!" ~ Kamil

tablica2.jpg

Elliot - English

Hi! My name is Elliot and I grew up in England. In our classes, we will discover together seemingly chaotic but extremely abstract and with a wide range of possibilities that the English language has to offer. I provide all the tools you need to make your ability to express yourself a spontaneous, enjoyable and almost artistic process. Regardless of your English level, I invite you to attend classes and I look forward to meeting any of you who decide to take this linguistic journey with me.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Czuję poprawę moich umiejętności językowych po zajęciach z Aleksandrą. Na zajęciach zawsze jest miła atmosfera.'' - Wiktor

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Cześć! Jestem Ola . Mieszkam obecnie w Montpellier na południu Francji, mieście wielu kultur i języków, dlatego też praktyka żywego języka nie jest mi obca. Język angielski, chyba mi najbliższy, był ze mną odkąd pamiętam, a język francuski, od pewnego momentu, również stanowi ważną część mojego życia, szczególnie naukowego. Uwielbiam dzielić się wiedzą, gdyż jest to źródło wielu inspiracji, a to właśnie dzięki niej życie staje się ciekawsze i bardziej twórcze. Jestem otwarta, komunikatywna, pomocna i, co najważniejsze, chętna do wspierania wszystkich, którzy chcą się zagłębić w tę językową podróż!

Aleksandra - angielski 

tablica2.jpg

Wiktoria - angielski 

Cześć wszystkim! Mam na imię Wiktoria i byłabym zachwycona, jeżeli wzięlibyście udział w moim kursie. Chcę Wam pokazać, że nauka angielskiego nie musi być trudna. Chcę się skupić na Waszych potrzebach i pomóc Wam rozwijać Wasze umiejętności dotyczące gramatyki, słówek, mówienia i słuchania. Z moją pomocą będziecie potrafili się komunikować w jasny sposób z innymi. Jeśli chcecie zacząć od zera, nie ma problemu, pomogę Wam znaleźć właściwą ścieżkę. Do zobaczenia :)

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Jestem zadowolona z kursu. Dzięki niemu mam odwagę przede wszystkim więcej mówić po angielsku. "

tablica2.jpg

KNOW THE OPINIONS OF OTHERS

YOUR SATISFACTION IS OUR PRIORITY!

Ta szkoła to coś czego szukałam, czyli prakryczne lekcje języka w trybie online z native s
3
2
4

Nauka Języka Angielskiego Online: Twoja Przepustka do całego świata!

Jak uczymy języka angielskiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

  • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

  • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

  • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

COURSE IN PAIRS 

Set a course for yourself with another person. Join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons per month, depending on the mode.

1123.png

GROUP COURSES

Do you like learning with others? That is an option for you! Groups have the capacity of 3 to 9 people, and you join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons of 60/80 minutes per month, depending on the mode.

11_edited.png

INDIVIDUAL COURSES

Do you value a personalized approach and want to learn at your own pace? It's for you! Arrange flexibly from lesson to lesson 4 or 8 times a month.

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ ANGIELSKIEGO

logo (7).png

COMPANY'S DATA

HIPER courses Paulina Piasecka

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

Mon-Fri  8:30 - 17:00

Sat 9: 00-12: 00

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page