top of page

HIPER courses are based on our proprietary method of "absorption", which aims to create such conditions as to begin to absorb a foreign language just like a sponge absorbs water. In this sense, the student is our sponge, and the foreign language - water.

We believe that the most effective learning is when ... given knowledge is put into practice. That is why our lessons are 80% engaging practical exercises. According to our method, each lesson is divided into individual language parts (vocabulary, conversation, listening, reading, grammar, writing), in which a given issue is introduced at the beginning, and then the teacher practices it together with the students.

ON OUR COURSES:

  • We minimize theories.

  • We maximize practical exercises.

We are not exaggerating with any linguistic part. We try to have a little bit of everything in the lesson, because we believe that the most effective way to learn a foreign language is when you learn it in every form (from grammar to free speech). And most of all recognized new material should be… practiced (or practiced)!

THANKS TO OUR METHOD:

  • You will break the speaking barrier.

  • You will learn a foreign language in all its glory.

  • You will expand your knowledge and horizons.

  • You will get used to the foreign language.

Of course, the effectiveness of our method is proven by two most important factors: proper communication of a foreign language and conscientious own work.

Mapy strona(2).png

Jak uczymy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", czyli nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

 

Zgodnie z naszą metodą, każda lekcja dzielona jest na poszczególne części językowe (słownictwo, konwersacje, słuchanie, czytanie, gramatyka, pisanie), w których na wstępie przedstawia się dane zagadnienie, a następnie lektor ćwiczy je głównie w mowie. Lektor nie obciąża uczniów zbędnym materiałem, ale pilnuje, aby u każdego miał miejsce proces uczenia przedstawionego zagadnienia. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

  • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

  • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

  • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie oraz na lekcjach przerabianie poziomów językowych. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

 

Przykładowa lekcja języka fińskiego z Alicją.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

tablica2.jpg

OPINIA KURSANTA: "Alicja tworzy na zajęcia niesamowite prezentacje, które pozwalają mi wszystko szybko zrozumieć. Polecam.'' - Julia

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Języki obce fascynują mnie od dziecka. Jestem zakochana w regionie nordyckim, jego językach i kulturze, lecz w szczególności oczarowała mnie tak niedoceniana i nieodkryta Finlandia oraz jej niesamowicie wyjątkowy język. Moją misją jest zarazić tą miłością do „fińskości” również Was. Nauka języka fińskiego to niesamowita przygoda, odkrywanie czegoś zupełnie nowego i niespotykanego w innych językach, z którymi większość z Was miało do czynienia. Przy nauczaniu daję z siebie 100%, aby jak najlepiej i najprzystępniej przekazać swoją wiedzę innym, a obserwowanie progresu moich kursantów niesamowicie motywuje mnie do pracy. 

Alicja -fiński

tablica2.jpg

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Byłam na pierwszych zajęciach i bardzo mi się podobało. Lektorka miła i kurs na poziomie.'' -Roksana

Ania -fiński

Moi! Kocham uczyć się języków i mam nadzieję przelać tę pasję również na Ciebie. Jestem fanką gramatyki, ale w nauce stawiam głównie na przekazanie podstawowych struktur i ich zastosowanie w praktyce. Pomogę w nauce praktycznych elementów języka, przy pomocy których łatwo będzie potem się rozwijać. Poza aspektem czysto językowym zajęcia staram się ubogacać elementami kulturowymi i interaktywnymi. 

tablica2.jpg

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Agnieszka -fiński

Języki obce i mroźne krajobrazy są paradoksalnie najbliższe i zarazem najcieplejsze mojemu sercu. Nie jest więc zaskoczeniem, że ostatnie lata spędziłam zagłębiając się w kulturę oraz język magicznej Finlandii. Czas spędzony na nauce języka, a także życie codzienne w Helsinkach pozwoliło mi na zebranie różnorodnych doświadczeń, którymi chętnie się z tobą podzielę na moim kursie fińskiego. 

 

Równolegle od wielu lat jestem doświadczoną korepetytorką języka angielskiego. Nauczam na różnych poziomach i w każdym wieku, niezależnie od stopnia formalności języka. Angielski dominuje w moim życiu codziennym od rozrywki, przez kontakt z najbliższymi po pracę. Chętnie pomogę tobie osiągnąć twój wymarzony cel, niezależnie czy jest to zdanie egzaminu, praca, angielski w podróży, czy rozumienie filmów! 

tablica2.jpg

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

Agata -fiński

Hei! Interesuję się językami od małego, jednak to fiński mnie najbardziej oczarował. Po latach nauki chciałabym również wam pokazać, dlaczego tak pokochałam ten kraj i język. Na moich zajęciach uczę fińskiego głównie poprzez praktykę, którą urozmaicam różnymi grami czy zadaniami. Nie zabraknie też elementów kulturowych i małych anegdotek z moich wyjazdów do Finlandii. 

logo (7).png

COMPANY'S DATA

HIPER courses Paulina Piasecka

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

Mon-Fri  8:30 - 17:00

Sat 9: 00-12: 00

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

©2019-2023 www.hiperkursy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blackberry-messenger.png
bottom of page