top of page

Poznaj naszych lektorów!

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Aleksandra - hiszpański

¡Hola! Mam na imię Aleksandra i jestem miłośniczką języka hiszpańskiego oraz całej kultury. Mieszkałam również przez pół roku na południu Hiszpanii. Na moich zajęciach stawiam na praktyczną naukę języka, więc znajdziecie tu dużo konwersacji i przydatnych ćwiczeń. Jako iberystka, poza nauką języka lubię dodawać do lekcji elementy kultury. ¡Hasta pronto! 

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "NSuper kurs jeśli chcemy się nauczyć mówić! Na zajęciach rozwijamy się pod każdym aspektem jednak mówienie sprawia mi największa trudność a tutaj udało mi się przełamać! Świetnie zrobione materiały i bardzo fajne podejście lektorki. Zdecydowanie polecam! 🤩"

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Wiktoria - hiszpański

¡Hola! Mam na imię Wiktoria i jestem miłośniczką hiszpańskiej kultury, dlatego na moich zajęciach usłyszysz sporo ciekawostek o życiu Hiszpanów, dowiesz się jak mówią, co jedzą i jak spedzają wolny czas. Stawiam na praktyczną naukę języka dlatego na moich lekcjach jest sporo rozmów i ćwiczeń praktycznych. Idąc tropem Edmunda de Waal i cytatem: „Znając języki wszędzie czujesz się jak u siebie w domu.”, zapraszam Cię na mój kurs abyś mógł poczuć się jak w domu w kraju kwitnącej pomarańczy. Zajęcia prowadzę prosto ze słonecznej Hiszpanii. To jak, kiedy zaczynamy?

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 3 lata

OPINIA KURSANTA: " Córka jest bardzo zadowolona. Od pierwszej lekcji jest bardzo na tak. Powiedziała, że przez trzy spotkania bardziej rozumie ten język. Również jest bardzo zadowolona  z pani Wiktorii, która ją uczy ." - Ewelina

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Kamila - hiszpański

¡Hola! Nazywam się Kamila. Brałam udział w czterech wymianach językowych w Hiszpanii, mieszkając zarówno na południu jak i na północy. Stawiam na naturalność i swobodę w konwersacjach, ale na zajęciach nie zabraknie też gramatyki i ćwiczenia wymowy. Znam mnóstwo ciekawostek, których nie znajdziesz w podręcznikach i z chęcią sprzedam Ci wiele lingwistycznych wskazówek. Już nie mogę się doczekać! :)

PRAKTYKA: 5 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Ciekawe zajęcia, przygotowane fachowo przez prowadzącą, miła atmosfera. Polecam🔥." - Anna

tablica2.jpg

Hej! Mam na imię Julia! Od wielu lat jestem zakochana w języku hiszpańskim. Chciałabym, abyś Ty również poczuł sympatię do tego języka. Moje zajęcia są przede wszystkim ciekawe.  Będę przekazywać Ci tylko niezbędne informacje, które przybliżą Cię do upragnionego celu jakim jest porozumiewanie się w języku hiszpańskim.

PRAKTYKA: 13 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 8 lat

OPINIA KURSANTA: "Bardzo podobają mi się zajęcia z Julią. Stara się zainteresować nas czymś nowym na każdych zajęciach oraz jest bardzo wyrozumiała'' - Roksana

Julia - hiszpański

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Ela - hiszpański

¡Hola! Jestem miłośniczką teatru i sztuki latynoamerykańskiej. Studiowałam Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2015 roku mieszkam w Kolumbii. Do moich lekcji wykorzystuję materiały, które pomogą Wam w konwersacjach i przybliżą Was do Hiszpanii i do krajów Ameryki Południowej. Podczas zajęć będziemy dużo rozmawiać, opowiadać, słuchać i poznawać kulturę krajów posługujących się tym pięknym językiem. Zapraszam!

PRAKTYKA: 16 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 10 lat

OPINIA KURSANTA: "„Zajęcia są prowadzone bardzo przystępnie, dużo rozmawiamy, dużo
wynoszę z tych zajęć. Ela jest zawsze dobrze przygotowana, służy pomocą w razie gdy jakieś
słówko czy zwrot wypadnie mi z głowy.”-Mikołaj

tablica2.jpg

Bartek - hiszpański / angielski

Jestem Bartłomiej, skończyłem studia licencjackie na kierunku Filologia angielska z językiem hiszpańskim, do tego mam z hiszpańskiego napisana maturę do której przygotowałem się w 1 rok od praktycznie najniższego poziomu. Jestem otwartym ekstrawertykiem, który zazwyczaj się uśmiecha i szuka we wszystkim pozytywów. Lubię przekazywać wiedzę z angielskiego i hiszpańskiego bo wiem jaka ja odczuwałem przyjemność z nauki języka.

OPINIA KURSANTA: "Jeżeli miałbym wybrać ponownie kurs to tylko z Bartkiem, zaraża swoją pasją do języka i sprawia, że nauka nie sprawia problemów" - Igor.

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

lektorzy.png
tablica2.jpg

Paulina - włoski

 

Przez długi czas byłam we Włoszech.  Język włoski dla początkujących urozmaicam piosenkami, quizami oraz ćwiczeniami online. Lubię odkrywać, jakich włoskich piosenek słuchacie oraz dzielić się z wami swoimi wyborami.

OPINIA KURSANTA: "Jestem bardzo zadowolona z lektora. Paulina jest bardzo skrupulatna i zorganizowana. Lekcje są perfekcyjnie przygotowanie. Gramatyka, słuchanie, czytanie, nowe słówka i ćwiczenia, wszystko jest odpowiednio dobrane. Jest konsekwentna i potrafi zapanować nad grupą i ja odpowiednio poprowadzić." - Dominika.

PRAKTYKA: 9 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 6 lat

100% lekcji to:

tablica2.jpg

"Z wykształcenia jestem italianistką! Interesuję się muzyką, głosem, oraz językiem i kulturą Słonecznej Italii. Moje zajęcia są małą podróżą w tamte strony. Prowadzę je w sposób aktywny i angażujący . Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny. Najbardziej uwielbiam wprowadzać ciekawostki dotyczące kultury i języka, których raczej nie znajdziesz w podręczniku!"

Dominika – włoski 

PRAKTYKA: 8 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 6 lat

OPINIA KURSANTA: "Pani Dominika jest bardzo dobrym lektorem, zaangażowanym, motywującym. Podczas zajęć czuje się, że zależy Jej na tym, aby kursanci jak najwięcej z nich wynieśli. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone i przygotowane. Zawsze można zadać pytanie, na które zawsze otrzyma się odpowiedź. Wszyscy kursanci muszą brać aktywny udział w zajęciach. Jestem pod wrażeniem."
- Katarzyna.

tablica2.jpg

"I like talking about something typical of my country. For example with the A1 group I do activities about the celebrations in Italy and I found that my students are very inquisitive about them. With the B1 group we read articles and then we do a debate in which we share our points of view and so on... I like polishing our language skills during these debates🙂"

Giulia – włoski (NATIVE SPEAKER)

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 7 lat

OPINIA KURSANTA: "Ta szkoła to coś czego szukałam, czyli praktyczne lekcje języka w trybie online z native speakerem. Nauczycielka przesympatyczna i bardzo wyrozumiała, tak, że nie mam tego uczucia dyskomfortu i bariery językowej w mówieniu, jaka towarzyszy mi zawsze, kiedy rozmawiam z obcokrajowcem. Czuję się jakbym po prostu rozmawiała z przyjacielem. Jak najbardziej polecam!''
- Joanna

tablica2.jpg

Mam na imię Karola i mieszkam we Włoszech od urodzenia. Od kilku lat uczę języków i czasem pracuję też jako przewodnik turystyczny po mojej ukochanej Wenecji. Na moich lekcjach będziemy ćwiczyć przede wszystkim mówienie, zaczynając od konwersacji podróżnego (“są wolne pokoje?”, “jak dostać się na ten stok narciarski?”), bo uważam, że najlepszym sposobem na poznawanie Włoch i włoskiego jest przyjazd do tego pięknego kraju.

Karola – włoski/angielski

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Karola Tura jest wspaniała, z przyjemnością uczestniczę w kursie dzięki niej. Jest cierpliwa i doskonale tłumaczy." - Katarzyna.

tablica2.jpg

Kiedy pierwszy raz przyjechałam do Włoch, zakochałam się w języku od pierwszego wejrzenia i obiecałam sobie, że kiedyś tu zamieszkam - i tak się stało. Zajęcia prowadzę prosto z Rzymu. Na moich lekcjach będziemy ćwiczyć przede wszystkim mówienie, bo w końcu po to uczymy się języka, żeby później w nim rozmawiać 😊 Zwracam szczególną uwagę na wymowę i akcent, a także na poprawne konstrukcje gramatyczne. Będę dzielić się z Tobą wiedzą zdobytą podczas rocznego pobytu we Włoszech, taką jak słowa dialektalne czy ciekawostki kulturowe.

Kasia – włoski

PRAKTYKA: 10 lat

WYKSZTAŁCENIE: Wokalistyka jazzowa we Włoszech

DOŚWIADCZENIE: 5 lat

OPINIA KURSANTA: „Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Kasią. Zajęcia są konkretne,
merytoryczne, jasne i zrozumiałe. Kasia jest bardzo dokładna, bardzo dobrze tłumaczy. Bez
problemu porozumiewałyśmy się ws zmian terminów zajęć, gdy zaszła taka potrzeba.”-
Dorota

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

tablica2.jpg

Julia - włoski

Ciao! Nazywam się Julia. W języku włoskim zakochałam sie kilka lat temu. Jestem zafascynowana kulturą włoską, której wyjątkowość pragnę podkreślać podczas kursu. Na lekcjach staram się, aby kursanci rozwijali kompetencje językowe, czerpiąc z nauki radość i satysfakcję. Do zobaczenia!

PRAKTYKA: 3  lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: „Z całego serduszka mogę polecić kusy językowe w HIPERkursy forma nauczania online, lektor zawsze przygotowany i bardzo miły, atmosfera swobodna. Zajęcia dopracowane na ostatni guzik! Kurs portugalskiego. Serdecznie polecam☺️!'' - Weronika

tablica2.jpg

Cześć! Ciao! ¡Hola! Hello!

 

Języki to moja największa pasja. Oprócz włoskiego, świetnie mówię po hiszpańsku, po niemiecku, po angielsku i po koreańsku. Staram się, aby atmosfera na naszych zajęciach była jak najbardziej wesoła i energiczna. Nauka bez stresu i pośpiechu :) Do zobaczenia! A presto! ¡Hasta pronto! See you soon! 

PRAKTYKA:
włoski: native speaker
hiszpański: 4 lata
angielski: 12 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 2 lata

Olimpia– włoski / hiszpański / angielski

OPINIA KURSANTA: „Lektor Olimpia bardzo miły, rzeczowy lektor z ogromną wiedzą. Zajęcia odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze. Uważam, że nie ma potrzeby nic zmieniać. Jestem bardzo zadowolona z kursu"

tablica2.jpg

Maria - grecki (native speaker)

Mieszkam w Grecji prawie od urodzenia.  Na moich lekcjach będziemy ćwiczyć głównie mówienie zaczynając od prostych konwersacji, które każdemu mogą się przydać, nawet podczas turystycznego pobytu w tym kraju. Poznając język grecki zrozumiesz jak wiele słów z niego pochodzi, również w języku polskim.

PRAKTYKA: native speaker

WYKSZTAŁCENIE: medyczne

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Maria to wspaniała nauczycielka. Dzięki niej uczę się greckiego z przyjemnością'' - Karolina

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

tablica2.jpg

Zuzanna - portugalski

Uwielbiam uczyć się języków i poznawać świat przez językowe okulary;) Te portugalskie są jednymi z moich ukochanych, pozwalają zobaczyć i zrozumieć szumiącą oceanem i pełną słońca rzeczywistość. Na zajęciach będziemy nie tylko zgłębiać tajniki portugalskiej gramatyki (wcale nie jest taka straszna;), ale też dużo słuchać i jeszcze więcej mówić;) Jeśli Portugalia skradła kiedyś też Twoje serce i chcesz dołączyć do portugalskojęzycznego świata, zapraszam na pokład!

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: „Na kursie dowiedziałam się wielu faktów dotyczących samych Portugalczyków i ich kultury, nawyków itp. Najciekawsze dla mnie było to, gdy lektorka podawała nam znaczenie różnych słów w języku portugalskim, dla którego w Polsce nie mamy konkretnego określenia. Wszystko dla mnie było interesujące i godne zapamiętania. Zajęcia są prowadzone super przez sympatyczna Zuzie :)'' - Aleksandra

tablica2.jpg

Adrian - portugalski 

Hej! Mam na imię Adrian. Portugalia jest dla mnie jak drugi dom a Portugalczycy to wspaniali i otwarci ludzie. Interesuję się piłką nożną oraz gastronomią, tak rodzimą jak i portugalską. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na konwersacje i pomoc w pokonywaniu barier komunikacyjnych.

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 5 lat

OPINIA KURSANTA: "Zajęcia z Adrianem to czysta przyjemność. Zawsze jest wyrozumiały i cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie.'' - Magda

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

100% lekcji to:

tablica2.jpg

Andżelika - portugalski / hiszpański

Najbardziej lubię pracować oczywiście w przyjaznej atmosferze. Lubię poznać swoich uczniów, spełniać ich oczekiwania i pomóc w realizacji postawionych przez nich celów jak najlepiej potrafię. Stawiam na praktykę i dogłębne poznanie tajników języka w taki sposób, żeby dla każdego było to miłe i przyjemne. Interesuję się wieloma rzeczami w tym psychologią, neurobiologią czy też lotnictwem. Oczywiście moją największą pasją jest język hiszpański i w chwili obecnej również zamiłowanie do języka portugalskiego. Z chęcią uczę się też kolejnych języków obcych, np. języka tureckiego co daje mi olbrzymią frajdę i satysfakcję.

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

tablica2.jpg

Julia- norweski

Hej! Jestem Julia i serdecznie zapraszam Cię na moje zajęcia. Dołożę wszelkich starań, abyś jak
najszybciej zaczął swobodnie komunikować się w języku norweskim. Języka uczę głównie w praktyce,
poprzez konwersacje, w których kładę nacisk na pokonanie strachu przed mówieniem. Chętnie
podzielę się też swoim doświadczeniem ze studiowania w Tromsø, gdzie byłam na półrocznej
wymianie w ramach Erasmusa ��

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: „Lektorka Julia ma indywidualne podejście do każdej osoby oraz przystępny i konkretny sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości."

Mariusz - niemiecki (NATIVE SPEAKER)

tablica2.jpg

Paulina - niderlandzki

Hoi! Jestem Paulina i jestem pasjonatką języków obcych i akrobatyki powietrznej. Na moich zajęciach stawiam na mówienie i praktykę, ale nie brakuje gramatyki czy pisania. Z wielką chęcią chciałabym zarazić innych moją miłością do niderlandzkiego, bo jest to bardzo piękny, ale trochę dziwny język. Jesteś ciekaw różnic kulturowych pomiędzy Holandią, Polską a Belgią? Na pewno znajdzie się przestrzeń na taką dyskusję. Serdecznie was zapraszam na mój kurs niderlandzkiego i mam nadzieję, że do zobaczenia!

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: "Za to holenderskim jestem zachwycona. Paulina jest super! Zawsze świetnie przygotowana i lekcje są z humorem. I co najważniejsze mamy wszyscy włączone kamery i mamy ze sobą kontakt wzrokowy. Jeśli będzie możliwość kontynuowania nauki tego języka, na pewno wykupię nowy kurs"

tablica2.jpg

Iwona - norweski

 

 

Moja przygoda z Norwegią zaczęła się w 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy przyjechałam tutaj z programu Erasmus. Wtedy też zaczęłam poznawać język norweski. Swoje umiejętności językowe zgłębiałam z dnia na dzień pracując z Norwegami, równocześnie poznając ich kulturę i zwyczaje. Nauczanie tego języka i przekazywanie wiedzy o kraju fiordów stało się moją pasją. Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia. Uczniowie mówią o mnie, że jestem osobą cierpliwą, a zajęcia prowadzone są w bezstresowej  atmosferze. Serdecznie zapraszam!

PRAKTYKA: 7 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 4 lata

OPINIA KURSANTA: "Z panią Iwoną nie miałem żadnych problemów, bardzo sympatyczna lektorka. Nie zawiodłem się i cieszę się, że padło akurat na panią Iwonę :)" - Robert

tablica2.jpg

Wiktoria - norweski

 

 

Hej! Jestem Wiktoria. Wybrałam norweski, bo jest to moim zdaniem jeden z bardziej przyszłościowych języków. Sama nauka języka to dla mnie przyjemność, a dodatkowo dzięki studiom dostałam możliwość poznania nowej kultury. Przez pół roku byłam na wymianie Erasmus w Bergen, więc zdążyłam się zaznajomić z norweskimi zwyczajami, co było naprawdę świetnym doświadczeniem. Program zajęć dostosowuję indywidualnie pod ucznia i zawsze staram się wykorzystywać dodatkowe materiały spoza książki, by lekcja była ciekawsza. Jestem bardzo otwartą i towarzyską osobą, więc praca z ludźmi to to w czym odnajduję się najbardziej.

OPINIA KURSANTA: "Zajęcia z Wiktorią są bardzo fajne.  Lubię ją za to, że jest zabawna i miła." - Anita

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

tablica2.jpg

Julia - norweski

Uczenie jest moją pasją. Bardzo mi zależy na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, ponieważ każdy może mieć inny cel w nauce języka i inne oczekiwania wobec kursu. Spróbuję nauczyć was tego, co jest wam najbardziej potrzebne.

PRAKTYKA: 5 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 2 lata

OPINIA KURSANTA: „Z Panią Julią bardzo dobrze mi się współpracuje. Podobają mi się wszystkie aspekty kursu: podstaw gramatyki, słowotwórstwa i wymowy, ale również wiele ciekawostek na tematy kulturowe społeczne i historyczne.'' - Róża

tablica2.jpg

Gosia - norweski

Hej! Nazywam się Gosia. Podczas swoich zajęć skupiam się przede wszystkim na nauce praktycznych umiejętności przydatnych w życiu codziennym. Zależy mi również na indywidualnym podejściu do każdego kursanta – tak, aby dostosować tok i sposób nauki do preferencji i umiejętności.

PRAKTYKA: 4 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: „Serdecznie polecam zajęcia z języka norweskiego u lektorki"

tablica2.jpg

Zuzanna - norweski

Hei hei!  Na co dzień zajmuję się norweską historią sztuki, w szczególności tą współczesną. Pierwsze 6 miesięcy 2022 roku spędziłam w Vestlandet szlifując język w szkole wyższej w ramach programu Erasmus, a pobyt ten jedynie przypieczętował moje przekonania o tym najszczęśliwszym kraju na świecie. Na moich zajęciach skupimy się zarówno na gramatyce, jak i mówieniu oraz słuchaniu języka. W zależności od Waszych preferencji będziemy opierać się zarówno na podręcznikach i rozwiązywaniu ćwiczeń, jak i rozmowie oraz bardziej interaktywnych zadaniach. Oczywiście wszystko w przyjaznej i bezstresowej atmosferze oraz w duchu użyteczności i dogadania się z Norwegami :)

PRAKTYKA: 6 lat

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE:  2 lata

OPINIA KURSANTA: „Jestem po dwóch lekcjach i jest super, miło przyjemnie, dużo słówek, powtarzanie, fajne podejście. 🙂" - Kasia

tablica2.jpg

Julia - norweski

Hej! Mam na imię Julia. W wolnych chwilach lubię czytać książki. Na moich zajęciach uczę języka praktycznego, takiego który przyda Ci się w codziennym życiu. Przyjdź do mnie zajęcia i przekonaj się do języka norweskiego.

PRAKTYKA: 3 lata

WYKSZTAŁCENIE: językowe

DOŚWIADCZENIE: 1 rok

OPINIA KURSANTA: