top of page

Nauka Języka Duńskiego Online: Twoja Przepustka do Skandynawii

HIPER courses are based on our proprietary method of "absorption", which aims to create such conditions as to begin to absorb a foreign language just like a sponge absorbs water. In this sense, the student is our sponge, and the foreign language - water.

We believe that the most effective learning is when ... given knowledge is put into practice. That is why our lessons are 80% engaging practical exercises. According to our method, each lesson is divided into individual language parts (vocabulary, conversation, listening, reading, grammar, writing), in which a given issue is introduced at the beginning, and then the teacher practices it together with the students.

ON OUR COURSES:

  • We minimize theories.

  • We maximize practical exercises.

We are not exaggerating with any linguistic part. We try to have a little bit of everything in the lesson, because we believe that the most effective way to learn a foreign language is when you learn it in every form (from grammar to free speech). And most of all recognized new material should be… practiced (or practiced)!

THANKS TO OUR METHOD:

  • You will break the speaking barrier.

  • You will learn a foreign language in all its glory.

  • You will expand your knowledge and horizons.

  • You will get used to the foreign language.

Of course, the effectiveness of our method is proven by two most important factors: proper communication of a foreign language and conscientious own work.

Mapy strona(8).png

Jak uczymy języka duńskiego w HIPERkursy?

 

W naszej szkole językowej mamy wykwalifikowanych lektorów. Wszyscy są szkoleni do tego, aby uczyć według naszej metody "wchłaniania", nauki praktycznego języka przede wszystkim w mowie. Dla nas najważniejsze jest to, aby faktycznie nauczyć Cię mówić.

Każdego kursanta traktujemy indywidualnie i podczas kursu przeprowadzamy test poziomujący oraz wywiad, który pozwala nam dostosować kurs pod potrzeby ucznia. Lektorzy, dostosowując materiały i metodykę nauczania biorą pod uwagę predyspozycje i oczekiwania ucznia, tak aby kursant uczył się języka w swoim stylu, co za tym idzie na maksa efektywnie. 

Prowadząc kurs, nasi lektorzy korzystają z podręcznikówartykułów, prezentacji, ćwiczeń interaktywnych. tj. kahoot, quizlet, quizzis itp. Zajęcia uzupełniane są także o ciekawe filmiki językowe.

Grupy językowe tworzone są na platformie LangLion oraz na Messengerze. Kursant otrzymuje login i hasło po wybraniu terminu odbywania kursu.

 

Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz najbardziej!

  • W grupie 3-9 osobowej, w której poznasz nowe osoby tak samo zainteresowane tym językiem i kulturą!

  • W parze ze swoim znajomym, członkiem rodziny, z kimkolwiek zechcesz. Nauka w gronie bliskich motywuje i pozwala Ci się czuć swobodnie na lekcji.

  • Indywidualnie z lektorem, gdzie to Ty decydujesz czego i kiedy się uczysz.

Celem naszych kursów szerzenie znajomości praktycznego języka obcego wśród Polaków na całym świecie. Przerobienie poziomu językowego w trybie zwykłym zajmie ok. 10 miesięcy zaś w trybie przyspieszonym 5 miesięcy.

 

Nabór na kursy jest ciągły. W dowolnym momencie kursant może przystąpić do kursu.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

WYBIERZ ZAJĘCIA DLA CIEBIE:

Praca w grupie (6).png

COURSE IN PAIRS 

Set a course for yourself with another person. Join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons per month, depending on the mode.

1123.png

GROUP COURSES

Do you like learning with others? That is an option for you! Groups have the capacity of 3 to 9 people, and you join the lesson via the link. There are 4 or 8 lessons of 60/80 minutes per month, depending on the mode.

11_edited.png

INDIVIDUAL COURSES

Do you value a personalized approach and want to learn at your own pace? It's for you! Arrange flexibly from lesson to lesson 4 or 8 times a month.

POZNAJ NASZYCH LEKTORÓW

Film_wzór.png
tablica2.jpg

Hej, nazywam się Natalia. Języki obce towarzyszą mi od najmłodszych lat, a ich nauka sprawia mi ogromną przyjemność. Moja przygoda z językami skandynawskimi rozpoczęła się w liceum, wtedy właśnie samodzielnie i intensywnie zaczęłam uczyć się języka norweskiego. Rekrutując się na studia, niespodziewanie trafiłam na specjalizację duńską. Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że tak się stało, bo poznałam unikatowy i przyszłościowy język. W zależności od oczekiwań moich kursantów, na zajęciach będę skupiać się zarówno na ćwiczeniu mówienia, jak i gramatyki oraz rozumienia ze słuchu. Zapraszam na lekcje ze mną :)

Natalia - duński 

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

OPINIA KURSANTA: "Natalia to świetna nauczycielka. Dzięki niej mój duński jest na coraz lepszym poziomie.'' - Przemek

94078653_246974693374829_319614981654341

COMPANY'S DATA

HIPER courses Paulina Piasecka

ul. Aleksandra Gabrysiak 42/26

Gdańsk, 80-175

NIP: 9571119549

REGON: 384659997

OPENING HOURS

IT MAY BE USEFUL

Mon-Fri  8:30 - 17:00

Sat 9: 00-12: 00

Payments should be made to the account  HIPERkursy Paulina Piasecka giving the language of writing in the title
Account number: 75 1140 2004 0000 3902 7931 9190

tablica2.jpg

Adam - duński 

Po ośmioletnim pobycie w Kopenhadze wróciłem do kraju, gdzie zacząłem pracę jako pracownik administracyjny i konsultant z językiem duńskim. Chociaż nie jestem po filologii, znajomość trzech języków obcych pomaga mi zrozumieć z czym się zmagają osoby uczące się nowego języka. Wiem jak podejść do osoby, która czegoś nie rozumie i jak ją odblokować przed mówieniem. Pomogę przygotować do egzaminu, wyjazdu do Danii, rozmowy kwalifikacyjnej. Na zajęciach będziemy się skupiać na rozmowie i rozumieniu ze słuchu, gdyż w życiu codziennym jest to bardzo istotne. Odrobina gramatyki też oczywiście nikomu nie zaszkodzi. Serdecznie zapraszam na zajęcia.

CONVERSATION: 25%

VOCABULARY: 25%

GRAMMAR: 25%

blackberry-messenger.png
bottom of page